2401
2400
عنوان

یا حضرت زینب

414 بازدید | 32 پست

سلام خانم جان من دست طرف هر کسی دراز کردم دستم رو رد کرد یا زینب شما دلشکسته ای خانم شما دستم رو رد نکن شفای خواهرم رو از خدا بگیر 😭😭خدا صدای منو نمی‌خواد بشنوه خسته شده از دستم تو رو به حسینت قسم😭😭

نزدیک اذانه واسه شفای خواهرت دعا میکنم زودتر حالش خوب بشه. توکل به خدا کن  امیدتون به خدا باشه،ان شاءالله زودتر حالش خوب بشه 

ای رهگذری که از کنار امضاء من میگذری...میشه برای  حاجت دلم یه صلوات مهمونم کنی  مرسی مهربون، الهی که هرچی ازخدا میخوایی بدون نوبت بهت بده♥پنج ساله منتظر یه معجزه تو زندگیم هستم خیلی به درگاه خدا دعا کردم چله گرفتم ختم گرفتم نشد که نشد، بازم دستم به درگاه خداوند به التماسش درازه. من ناامید نیستم چون هیچوقت لنگ هیچی نبودم خدا همیشه هوامو داشته، فقط نمیدونم، نمیدونم چرا واسه هرکسی دعا کردم دعامو قبول کرد اِلا  دعا واسه خودم!!!

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نزدیک اذانه واسه شفای خواهرت دعا میکنم زودتر حالش خوب بشه. توکل به خدا کن  امیدتون به خدا باشه، ...

ممنون عزیزم ان شالله به هر چی میخوای برسی این شب و روزهای سیاه ما هم یه روز صبح بشن

2413

خانمها سر نمازتون و موقع اذان برای منم دعا کنید دلم بدجور شکسته حرف ناروا بهم زدن خیلی ناراحتم واگذارشون کردم به خدا شماهم از خدا بخاهید حاجتم رو روا کنه 

یعنی میشه ببینم اینایی که دلم رو شکستن تقاص پس دادن ان شاءالله 

خدایا شکرت
2405
ممنون عزیزم ان شالله به هر چی میخوای برسی این شب و روزهای سیاه ما هم یه روز صبح بشن

خودتون رو جلوی خواهرتون ناراحت نگیرید بهش روحیه بدین قوی باشه. بخدا استرس و روحیه بد آدمو از پا در میاره، دختر عموی دامادمون توده توی  روده داشت بدخیم بود  دو مرتبه جراحی کرد، اینقد روحیه اش قوی بود که شکستش داد  الان سالم و سلامت داره زندگیشو میکنه. امیدوارم خدا یه معجزه بیاره تو زندگیتون و دکتر خواهرتون بگه از اولم مشکلی نبوده وجواب آزمایش رو  اشتباه  گفتن

ای رهگذری که از کنار امضاء من میگذری...میشه برای  حاجت دلم یه صلوات مهمونم کنی  مرسی مهربون، الهی که هرچی ازخدا میخوایی بدون نوبت بهت بده♥پنج ساله منتظر یه معجزه تو زندگیم هستم خیلی به درگاه خدا دعا کردم چله گرفتم ختم گرفتم نشد که نشد، بازم دستم به درگاه خداوند به التماسش درازه. من ناامید نیستم چون هیچوقت لنگ هیچی نبودم خدا همیشه هوامو داشته، فقط نمیدونم، نمیدونم چرا واسه هرکسی دعا کردم دعامو قبول کرد اِلا  دعا واسه خودم!!!
خانمها سر نمازتون و موقع اذان برای منم دعا کنید دلم بدجور شکسته حرف ناروا بهم زدن خیلی ناراحتم واگذا ...

تقاص پس میدن ولی موقعه ای که دیگه برات اهمیتی نداره، مثه من که خیلیا دلمو شکستن و دیر تقاص پس دادن که واسم هیچ مهم نبود 

خودتون رو جلوی خواهرتون ناراحت نگیرید بهش روحیه بدین قوی باشه. بخدا استرس و روحیه بد آدمو از پا در م ...

چی بگم عزیزم والا ما جلوش عادی رفتار می‌کنیم ، خودشم میگه روحیه دارم اما انقدر لاغر و نحیف شده که الان بخاطر یه سرماخوردگی خوب نمیشه،امشب کلا بیدار بود،خودش بسیار استرسی فقط خدا باید بهمون رحم کنه😭اولش دکترا گفتن همانژیومه دنیا رو بهمون دادن اما خواهرم آنقدر خودش رو ناراحت کرد که یهو علائم نشون داد.فعلا جراحی نشده تو رو خدا دعا کنید دل پدر و مادرم خونه

تقاص پس میدن ولی موقعه ای که دیگه برات اهمیتی نداره، مثه من که خیلیا دلمو شکستن و دیر تقاص پس دادن ک ...

ببین تهمت ناروا خیلی بده شاید خیلی چیزها از خاطر ادم برا اما چنین چیزی  خیلی بده دلم بدجور شکسته میدونم خدا میبینه ولی امیدوارم تا بیشتر از این عذاب نکشیدم تقاصشون رو پس بدن با چشمهای خودم ببینم 

خدایا شکرت
ببین تهمت ناروا خیلی بده شاید خیلی چیزها از خاطر ادم برا اما چنین چیزی  خیلی بده دلم بدجور شکست ...

عزیزم تهمت واقعا بده چطور از خدا  نمیترسن چنین کسانی،خدا به دلت آرامش بده و تقاصت رو بگیره 

عزیزم تهمت واقعا بده چطور از خدا  نمیترسن چنین کسانی،خدا به دلت آرامش بده و تقاصت رو بگیره  ...

ممنونم  آره فکر کن یه زن ۷۰ ساله با دختر ۴۰ سالش تهمت بهم زدن نمیتونم فراموش کنم خیلی حرفاشون بد بود اصلا نتونستن چیزی بگم یک لحظه قفل کردم از اینهمه وقاحت یک زن ۷۰ ساله خدا فقط میتونه کمکم کنه

ان شاءالله خواهرت حالش خوب بشه توکل برخدا 

خدایا شکرت
ممنونم  آره فکر کن یه زن ۷۰ ساله با دختر ۴۰ سالش تهمت بهم زدن نمیتونم فراموش کنم خیلی حرفاشون ب ...

بهش فکر نکن و خودت رو عذاب نده با خیال راحت بسپار بخدا، ممنون عزیزم که برای خواهرم دعا میکنی من مطمئنم خدا به واسطه دعاهای شما به ما نگاه می‌کنه

ببین تهمت ناروا خیلی بده شاید خیلی چیزها از خاطر ادم برا اما چنین چیزی  خیلی بده دلم بدجور شکست ...

یکی از تهمت هایی که بهم زده شد، این بود که من به همسایمون پول قرض دادم، خانمه شب و روز خونه ما بود، پول رو که گرفتن قرار بود 10روزه پس بدن، موعد رسید پول رو ندادن، هی امروز فردا میکردن... زنه وشوهره اختلاف داشتن زنه قهر کرد رفت خونه باباش، زنگ میزد بمن گریه میکرد بچه هام شام وناهار ندارن تو رو خدا واسشون غذا ببر، به زنه میگفتم پولو بده میگفت از شوهرم بگیر، شوهره میگفت بمنچه دادی به دوستت از اون بگیر منم این وسط گیر کرده بودم، یه روز یکی ازهمسایه ها اومد بهم گفت فلانی یارو که بهش پول قرض دادی برگشته سر زندگیش توی محل چو انداخته که تو به شوهرش گفتی زنتو طلاق بده بیا منو بگیر 😕 و من بخاطر این دختر قهر کردم و زندگیمو این خراب کرده،هروقت میرفتم در خونه هی میگفتن امشب برات واریز میکنم،چن روز دیگه واریز میکنم حقوق نکرفتم منم رفتم محل کار شوهرش بمن گفته بودن مهندس رفتم دیدم اونجا خدمه س، آدرس اتاقش گرفتم به آشپزخونه هدایتم کردن، جلو رییسش سفته بردم امضا کرد که هفته دیگه پولو میده منم همون روز رفتم سفته گذاشتم اجرا  میدونستم دبه در میاره پولو نمیده،بهش گفتم بخاطر تهمت هایی که بمن زدید کاری میکنم24ساعت بمونی بازداشتگاه وهمین کارم کردم، حکم جلبش گرفتم وبا مامور  رفتم محل کارش گرفتمش، چون شبانه اسباب کشی کرده بودن، الان بعده 5سال  زنش داره از دوستای مشترک سراغمو میگیره بیاد واسه حلالیت چون خدا بهش یه بچه کند ذهن وفلج داده میگه از نفرین منه  آواره وبدخت شدن و توی یه اپارتمان45متری باسه تا بچه زندگی میکنن، شوهرش از کار بیرون کردن، با یکی تصادف کردن ماشین فروختن دیه دادن وبه نون شب محتاجن ، دخترش رو که 15سالش بود شب تاسوعا با یه پسر توی خونه گرفتن 

انشالله ک خوب میشه

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای خیلیه منتظرتیم با اومدنت مطمئنم ب زندگیم امید میدی 😔😔  خدایا امیدم رو نا امید نکن                        اخ ک بمیرم الان باید تیکر پسرم ک سقط شد زده بودم 😭😭.الهی همه ب ارزوهاشون برسن و منم همین طور .خدایا لطفا دستم بگیر درمانده شدم از بس فریاد زدم اسمت رو کجایی ؟😔😔😔😔
2407