2733
2734
عنوان

کلی کتکش زدم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 4400 بازدید | 148 پست
پسرت چند سالشه؟به اون توجه کردید ب دختر بدبختت محل نذاشتی با این کارا میخواد جلب محبت و توجه کنه یکم ...

این نزنه طفلکی رو محبت پیشکش

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
اسی اینا بچه حال بهم زن ندیدن ولی من درکت میکنم  پسر منم خیلی بده خیلی   از باشگاه اخراج ...

یه پسر عمو دارم بچه که بود انقدر شیطون بود که همه شاکی بودن پاهاش رف زیر ریل قطار ده سال بستن شهربازیرو سه تا انگشتش قطع کامل یکیش نصفه...(میگف باید قطار بره کنار نه من😂)

امد ماهیای اکواریوم بابامو که به جونش وصل بود دونه دونه با کارد چشاشنو دراورد گف بد نگام میکردن...

خلاصه فرهاد(حسین) هیچ کجا و پیش هیچ کس ارزش نداشت و بچه افتضاحی بود...

الان مدیر مسئول دوتا روزنامه اس که یکیش روزنامه همشهری هستش و قلم قوی داره و نویسنده اس همش تو جلسه و سخنرانی این شهر و اون کشور میره...

I only see humans but not humanity
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از شما و اون خانومی که گفت امیدوارم بچم بمیره واقعا متعجب شدم.خیلی ناراحت شدم.میدونم بچها اذیت میکنن ولی واقعا تربیتشون با کیه؟ دلیل رفتاراشون چیه؟ بچه از کی یاد گرفته؟بچه ها مثل یه صفحه سفیدن و پدر و مادر بیشتر این صفحرو پر میکنن.خودتون به دنیا آوردید اونا نخواستن به دنیا بیان

یه شیشه رب انار همون اول دادن به این  گفتن مال خودت  یه کم گذاشتین برای خورشت اونو دیگه ...

خیلی خیلی والد سختگیری هستی

نکن اینکارارو با بچه،اون به خواست خودت اومده به این دنیا

اون دنبال توجه هست

بهش محبت کن برو روانشناس

اعتماد بنفسشو نابود میکنی تو

2742
خب اشتباه کرد که کرد این حجم از کمالگرایی قطعااا به دکتر برای خودتون نیاز داره

اره بچه بریز بپاش داره 

چند وقت دیگه پسرشم بزرگ میشه اونم‌ریخت و پاش داره نباید ب چشم بچه دید و انتظار داشت خونه همیشه مرتب بمونه

تاپیک سیاسی زدم البته اسمشو سیاسی گذاشتن عکس شهید بود قفلم بود یه خانومی که میشناسمشم گزارش زد خوش ...

کاش یه اسم نزدیک به اسم خودت میزدی؟

میشه برای سلامتیم یه آیة الکرسی بخونید😍
وای بسه دیگه چقدر غر می زنی بچس دیگه طبیعیه این جیزا روی اعصاب خودت کار کن برو روانپزشک

شوهرم خیلی آدم و صبوری بود 

الان این بچه آرامشی برامون نذاشت 

تا همچین بچه ای نداشته باشید درک نمیکنید

این نزنه طفلکی رو محبت پیشکش

از بس بهش بی محبتی کرده دخترشو عقده ای کرده همش چسبیده ب پسرش ب اون محبت میکنه مشخصه قشنگ

هی هم میگه اون خوبه این بده

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2740
اره بچه بریز بپاش داره  چند وقت دیگه پسرشم بزرگ میشه اونم‌ریخت و پاش داره نباید ب چشم بچه دید ...

بعد اصلا هر کاری هم بکنه تو اشتباه ترین حالت ممکن

درک نمیکنم چطوری یه مادر ممکنه جگر گوشه اش رو بزنه و عذاب وجدان نداشته باشه

که خدا بغل کند مگر مرا...
شما اینجور بچه هارو ندید ادعاتون نشه اس من دیدم دختر خواهرشوهرم از چهار سالگی شروع کرد تا نه سالگی ...

واسه دختر عمو منم دعا گرفتن 

اتیش پاره ای بود واسه خودش

الان عاقل شده

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!!
یه پسر عمو دارم بچه که بود انقدر شیطون بود که همه شاکی بودن پاهاش رف زیر ریل قطار ده سال بستن شهرباز ...

اوه همیشه میخواستم بدونم مدیر همشهری نکبت کیه 😒

🤍🕊 عاشق کوروش بزرگم پدر سرزمینی که همین الانشم ایرانمون جای خالیشو فریاد میزنه و کاش بود و کاش تو دوره ای زندگی می‌کردم که روشنایی ایران و میدیدم :) لطفا درخواست دوستی ندین مگر آرمی هستین یا واقعا تو تاپیک ها صمیمی شدیم 💗

والله به پیر به  پیغمبر زبان خوش مار از سوراخ میاره بیرون دخترت از لج شما این  کارها رو انجام میده مادری در حقش کن نه نامادری  فردا از خونه زده میشه پناهش میشه یه پسر بی سر و پا بعد بیا و درستش کن یه مدت بگیرش زبون قربون صدقش برو   باهم پارک برید  بهش توجههههه کن  خواهرم یه درخت دوستی درست کن با مقوا بزن به کمدش یا هرجا دوست داره  وبرای هر کار خوبش به ستاره بزن ستاره آماده تو لوازم تحریرها داره  برای هر کار خوبش یه ستاره بزن  بگو اگه به چند تا برسه جایزه کار خوبت بریم پارک یا یه چیز کوچک شده براش بخر بخدا درست میشه فقط بگیرش زبون

2706