2733
2734
عنوان

کلی کتکش زدم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 4433 بازدید | 148 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم اون بچه گناهی نداره خیلی بهش امرو نهی میکنی اونم لج میکنه.میخاد جلب توجه کنه .من پسرم ۱۰ سالشه و دوسال پیش همین مشکلا داشتم هر روز دعوا و ناراحتی .رفتم مشاوره و با دوتامون جدا حرف رد و در نهایت گفت خیلی بهش گیر میدی.تو حساسی .دقیقا کارهایی که میگفتم نکن میکرد.بعد مشاوره خیلی کاریش ندادم باهاش بیشتر وقت میزارم و خیلی خوب شد .الانم اگه توجهم بهش کم باشه و براش وقت نزارم گهگداری لجبازی میکنه. ۹ سال بچس نزن گناه داره نمی فهمه باهاش دوست شو و حرف بزن

پسرت چند سالشه؟به اون توجه کردید ب دختر بدبختت محل نذاشتی با این کارا میخواد جلب محبت و توجه کنه یکم محلش بذار مهربونی کن ببین چقدر خوب میشه

متاسفم برات خودت باعث لجاجتش شدی مشخصه

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
شما اینجور بچه هارو ندید ادعاتون نشه اس من دیدم دختر خواهرشوهرم از چهار سالگی شروع کرد تا نه سالگی ...

عزیزم من خودم دوتا بچه دارم ی پسر دختر ۲۴ساعت بهم گلاویزن جیغ داد دعوا ولی من کتکشون نمیزنم باهاشون صحبت میکنم آروم میشن صبح باز همون اش و همون کاسه...باز از من صبورررری😂😂😂

طلاق بگیرم کجا برم هیچ کس نگهش نمیداره  باباش رو تا مرز سکته قلبی رسونده

عزیزم اینجوری نگو ببرش دکتر دارو بگیره اروم میشه بیش فعاله طفلک 

خودتونم‌برید دکتر خیلی خسته اید

روی مغز همه است  میگم اجازه بگیر  شربت نیار پیش این بچه کوچیک  اون میبینه و میخوره ...

بچه آن کنحکاوه میخواد مستقل باشه. محبت ندیده ی تایمی میخواد تلافی کنه شورش کنه. باید ببریش مشاوره

کله پدر هر چی آدم بیخیال و‌ بی توجه ر........😎🙄
دخترمو  اعصاب نداشت واسه خانواده مون    

تو که عصاب و حوصله نداری چرا بچه میاری ؟😐 اول فکر اینجاهاشو بکن بعدا بگین بچه میخوام بچه میخوام بلخره بچه باید بچگی کنه نمیشه همیشه ساکت باشه 😐

2706