2733
2734
عنوان

کلی کتکش زدم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 4433 بازدید | 148 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون شما بلد نبستی تربیت کنی وقتی شکر ریخت یادش میدادی جمع کنه شما بچه بودی نمیریخای؟؟اشتباه نمیکرد ...

یه شیشه رب انار همون اول دادن به این 

گفتن مال خودت 

یه کم گذاشتین برای خورشت اونو دیگه دست نزن 

یا مثلاً بهش چندتا شکلات میدن 

باز میره تو کابینت دنبالش 

موقع ناهار میگه بیسکویت می‌خوام 

اصلا نباید به طرف شکر دست میزد 

اشتباه پشت اشتباه

روی مغز همه است  میگم اجازه بگیر  شربت نیار پیش این بچه کوچیک  اون میبینه و میخوره ...

براش وقت میزاری 

باهاش صحبت میکنی ب دور از نصیحت 

بازی میکنی 

کسی بهش حرف میزنه مراقب هستی بچت از حرف ذیگران لطمه نخوره 

جلو دیگران تحقیرش نمیکنی 

نکن بکن زیاد نمیگی بهش 

دوستانه حرف میزنی در حین خرابکارایاش یا با عصبانیت 

و خیلی سوال های دیگه 

اینارو دونه دونه از خودت بپرس 

قطعا ب جواب میرسی ک دلیل حرکات این طفل معصوم چیه 

اندکی تامل!!!!

دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد                                                         به زیر آن درختی رو که او گل‌های تر دارد
بدبختش کردی رفتی براش دعا گرفتی

بدبخت نشد از ین دستورای قرانی بود یه سوره قران بود با یه اذان و اقامه ک با روش خاصی خوندیم تو اب و اینا

شما ذهنت منحرفه هر دعایی جادو جمبل ک نیست

من خودم سمت این چیزا نمیرم میدونم حرومه

ببیست سی سال بعدتم مثل این بیست سی سالی که گذشت میگذره و تمام... خوب باشیم
یه شیشه رب انار همون اول دادن به این  گفتن مال خودت  یه کم گذاشتین برای خورشت اونو دیگه ...

خب اشتباه کرد که کرد

این حجم از کمالگرایی قطعااا به دکتر برای خودتون نیاز داره

که خدا بغل کند مگر مرا...
یه شیشه رب انار همون اول دادن به این  گفتن مال خودت  یه کم گذاشتین برای خورشت اونو دیگه ...

وای بسه دیگه چقدر غر می زنی بچس دیگه طبیعیه این جیزا روی اعصاب خودت کار کن برو روانپزشک

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
اسی اینا بچه حال بهم زن ندیدن ولی من درکت میکنم  پسر منم خیلی بده خیلی   از باشگاه اخراج ...

آرزوی مرگ برا بچت نکن خدا قهرش میگیره. دختر منم ب شدت شیطون و‌رومخیه. گاهی دلم میخواد بمیرم فقط صبح پا نشم. ولی چ‌میشه کرد جز ما پناهی ندارن. ما ب دنیا آوردیمشون 

یه چیزی میگم شاید توام تجربه کرده باشی ؛ یه وقتا دلت میخواد که دور از سرصدا شی؛ دوس داری خون ماه و تو تاریکی شب بپاشی؛ دوس داری لهشون کنی آدما رو زیر چرخ ماشین...
2706