2733
2734
عنوان

لاغری تا عید ۱۴۰۲ 💪🏼 ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 370025 بازدید | 49824 پست
نه تازه خریدن مبلش خیلی قدیمی شده بود گفت دیگه یدونه تازه بخرم بده اره افرین عشقم خیلی خوب بود شات ...

به بهههههههه مبارکه به خوشی باسنتونو بذارید روش😅

حالا اگر عجله نداری بذار نیمه دوم فروردین برنامه بریز که حال و هوات به ثبات برسه

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
😩😩😩چکار کنم خونه بچه داری همینه دیگه

ماهم داریم ولی خب تمییز کنی بازم همون میشه😩

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان گلم 

@roza7979   عزیزم کاهشت مبارک

@sayehe_mah   کالری مجازم۱۳۶۰

جریمه داشتم۱۱۴۷ بستم

پیاده روس ۶۰۰۰ قدم

آب مصرفی۸ لیوان

گروه نارنجی🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡 شروع رژیم ۱بهمن۱۴۰۱      و۷۸ کیلوام...مثل🐌🐌🐌  برم تا عید ۲ کیلو هم کم کنم راضی ام.سالم خوری میکنم چون نمیتونم ورزش کنم.اگه وزنم اهسته کم بشه بهتره.ولی هدفم تو ماه اول ۷۷ کیلو  🔒  ماه دوم ۷۶بشم 🔒   انشالله به هدفم میرسم.عجله ای ندارم.تاریخ ویرایش امضام ۱ اسفند وزن امروزم ۷۳.وقتی امضام را میخونم تعجب میکنم.۵ کیلو در یک ماه.انشالله که تا اخر اسفند ۳ کیلو کم کنم.🔒🔓۷۰ کیلو بشم.انشالله
2731
2740
به بهههههههه مبارکه به خوشی باسنتونو بذارید روش😅 حالا اگر عجله نداری بذار نیمه دوم فروردین برنامه ...

ممنونم عزیزدلم😂😂😂

اره باید یکم خودمو اروم کنم ذهنمو اروم کنم😘😘😘😘