2737
2734
عنوان

لاغری تا عید ۱۴۰۲ 💪🏼 ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 370696 بازدید | 49824 پست
من روز دومش رو تموم کردم اما نمیخوام پشت سره هم انجامش بدم در هفته  یه روزش رو به این اختصاص می ...

الهی انشاءالله بهترین نتیجه رو ببینی

برات سخت نیست بهم بگو من سعی میکنم توی این چند روز عید انجامش بدم نهایتا شات میگیرم میزارم بعد ماه رمضون ولی برنامتو دوست دارم ببینم انجام بدم😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂فکر کردم تاپیک از قبل بوده و اسکرینش رو قبلا گرفتی

🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂

مژگان:شروع از  ۱۴۰۱٫۱۱٫۱۲وزن شروع۱۰۲ کیلو  وزن فعلی ۸۹٫۹کیلو  قد ۱۷۴ وزن هدف ۷۵ کیلوعضو گروه نارنجی🧡  خیلی خوشحالم تا الان ۱۲ کیلو وزنم رو کم کردم و بسیار سرحال و پرانرژی شدم و میخوام پرواز کنم از بس احساس سبکی میکنم  خدا رو همیشه شکر میکنم و دنبال آرامشم ☺️ سرطان سینه رو مثل سرماخوردگی شکست دادم 💪و کلا بعد اون دیدم به زندگی عوض شد  😉بیشتر با انرژی مثبتا و انسانهای شاد میگردم و اهل بگو و بخند و رقص آذری ام 💃سرگروه👈 @sayehe_mah
2742
نه عزیزم از تو امضاش تاریخ شروعشو پیدا کردم😉

باهوش خودمی عاطفه جونم 😘😘😘😘😘

مژگان:شروع از  ۱۴۰۱٫۱۱٫۱۲وزن شروع۱۰۲ کیلو  وزن فعلی ۸۹٫۹کیلو  قد ۱۷۴ وزن هدف ۷۵ کیلوعضو گروه نارنجی🧡  خیلی خوشحالم تا الان ۱۲ کیلو وزنم رو کم کردم و بسیار سرحال و پرانرژی شدم و میخوام پرواز کنم از بس احساس سبکی میکنم  خدا رو همیشه شکر میکنم و دنبال آرامشم ☺️ سرطان سینه رو مثل سرماخوردگی شکست دادم 💪و کلا بعد اون دیدم به زندگی عوض شد  😉بیشتر با انرژی مثبتا و انسانهای شاد میگردم و اهل بگو و بخند و رقص آذری ام 💃سرگروه👈 @sayehe_mah
الهی انشاءالله بهترین نتیجه رو ببینی برات سخت نیست بهم بگو من سعی میکنم توی این چند روز عید انجامش ...

نه عزیزم اصلا سخت نگذشت خداییش خیلی راحت بودم،اما نمیخوام ادامه دار باشه چون یکی به تثبیتش میرسه یکی هم میترسم لباس های عیدم به تنم زار بزنه

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
الهی انشاءالله بهترین نتیجه رو ببینی برات سخت نیست بهم بگو من سعی میکنم توی این چند روز عید انجامش ...

باشه عزیزم🥰🥰🥰

توجه شمارو جلب میکنم به اولین پیامی که مژگان خانم تو تاپیک گذاشت @sayehe_mah     @neg ...

وااااااای عاطفه اشکم درومد چقدر یادآوری این پیام به موقع بود عزیزم حالمو خوب کرد چقدر زود گذشت انگار همین دیروز بود 

من از یه آدم چاق مفرط به یه چاق معمولی تبدیل شدم 🤪

2740
توجه شمارو جلب میکنم به اولین پیامی که مژگان خانم تو تاپیک گذاشت @sayehe_mah     @neg ...

اسکرین شات گرفتم یادم نره چی بودم و چی شدم 

مدیون همه تونم 🙏🙏🙏🙏

هر چقدرم بگم نمی‌تونید اندازه ی خوشحالی منو بدونید 

و اینکه چقدر چقدر هر روز دعاتون میکنم 

نه عزیزم اصلا سخت نگذشت خداییش خیلی راحت بودم،اما نمیخوام ادامه دار باشه چون یکی به تثبیتش میرسه یکی ...

خداروشکر

اره اینم هست دیگه😂😂

پس فعلا زیاد سفت و سخت نگیر بزار برا بعدا😜😜😜😜

شکم اب بشه خوب ک عالیه البته شکم من کجا شکم شما کجا😜😜😜

امروز در حد ۶۰۰ و خورده ای مصرف کردم و همون ۶۰۰ و خورده ای هم با پیاده روی سوزوندم😉نگران نباش انشاا... به زودی این هیکل برات خاطره میشه و به جمع مانکنا اضافه میشی🥰🥰🥰

ولی انصافی زمان مثل برق و باد میگذره ها

آره سایه منم خیلی وقته به این نتیجه سرعت گذر زمان رسیدم عزیزم 

واسه همین خیلی زندگی رو دیگه سخت نمیگیرم 

اگه دوست داشتید از روستایی که  عید میرم با اردکا عکس براتون میزارم 

خداروشکر اره اینم هست دیگه😂😂 پس فعلا زیاد سفت و سخت نگیر بزار برا بعدا😜😜😜😜

😂😂کلا دو کیلو تا طلایی شدن دارم

2706