2733
2734
عنوان

لاغری تا عید ۱۴۰۲ 💪🏼 ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 371304 بازدید | 49824 پست
ممنونم ازت بابت کمکهات😍😍😘😘😘😘😘

😘😘خواهش میکنم عشقم شماها مثل خواهره نداشتم هستین برام😊خوشحالیتون باعث خوشحالی منه🧡🧡🧡

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
آره سایه منم خیلی وقته به این نتیجه سرعت گذر زمان رسیدم عزیزم  واسه همین خیلی زندگی رو دیگه سخ ...

درستش هم همینه عزیزم😘😘😘حتما عشقم خوشحال میشم🥰🥰🥰🥰🥰

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به این انرژی به دهه 70 هم میرسی ما برات ذوق میکنیم یه شب اشکالی نداره فداتشم😘😘😘 ازم ناراحت نشد ب ...

نه گلم چه ناراحتی ای 

من تازه وقتی میبینم حواست بهم هست ذوق میکنم 💋💋💋💋

مژگان:شروع از  ۱۴۰۱٫۱۱٫۱۲وزن شروع۱۰۲ کیلو  وزن فعلی ۸۹٫۹کیلو  قد ۱۷۴ وزن هدف ۷۵ کیلوعضو گروه نارنجی🧡  خیلی خوشحالم تا الان ۱۲ کیلو وزنم رو کم کردم و بسیار سرحال و پرانرژی شدم و میخوام پرواز کنم از بس احساس سبکی میکنم  خدا رو همیشه شکر میکنم و دنبال آرامشم ☺️ سرطان سینه رو مثل سرماخوردگی شکست دادم 💪و کلا بعد اون دیدم به زندگی عوض شد  😉بیشتر با انرژی مثبتا و انسانهای شاد میگردم و اهل بگو و بخند و رقص آذری ام 💃سرگروه👈 @sayehe_mah
2731
😂😂😂😂😂 سایه دیدم تگم کردی، تنم لرزید😜😜😜

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😅😅😅😅😅وای خدای من 

وااای دلمممممممممم

مژگان:شروع از  ۱۴۰۱٫۱۱٫۱۲وزن شروع۱۰۲ کیلو  وزن فعلی ۸۹٫۹کیلو  قد ۱۷۴ وزن هدف ۷۵ کیلوعضو گروه نارنجی🧡  خیلی خوشحالم تا الان ۱۲ کیلو وزنم رو کم کردم و بسیار سرحال و پرانرژی شدم و میخوام پرواز کنم از بس احساس سبکی میکنم  خدا رو همیشه شکر میکنم و دنبال آرامشم ☺️ سرطان سینه رو مثل سرماخوردگی شکست دادم 💪و کلا بعد اون دیدم به زندگی عوض شد  😉بیشتر با انرژی مثبتا و انسانهای شاد میگردم و اهل بگو و بخند و رقص آذری ام 💃سرگروه👈 @sayehe_mah
مژگان جون هزاااارماشالله بهت🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿 اصلا وزنت بهت نمیخوره خییییلی عاااالی هستی♥♥♥♥♥

ممنونم عاطفه جونی 

شکم و پهلو دارم هنوز کلی اینجا گن تنم کردم معلوم نیست 😅😉🙃

😂ای تو روحتون ببینین بچه های منو فراری میدین😂😂😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂🧡🧡🧡🤭🤭🤭🤭🤭🤭🧡🧡🧡🧡🧡😁😁😁

وااااااای عاطفه اشکم درومد چقدر یادآوری این پیام به موقع بود عزیزم حالمو خوب کرد چقدر زود گذشت انگار ...

😘😘😘

🌸🌸🌸🌸🌸فکرشو بکن! روزی که به خودت بگی تونستم💪 اون روز  : بهترین روز دنیاست🌸 🌸🌸🌸🌸
اسکرین شات گرفتم یادم نره چی بودم و چی شدم  مدیون همه تونم 🙏🙏🙏🙏 هر چقدرم بگم نمی‌تونید ان ...

آشنایی باهات یه اتفاق خوب بود تو زندگیم💋♥💋♥

ممنونم عاطفه جونی  شکم و پهلو دارم هنوز کلی اینجا گن تنم کردم معلوم نیست 😅😉🙃

درهرصورت عالی بودی عزیزم💋💋💋

فالو داری منو مگه؟؟؟😍😍😍

کامنتم بذارم🙊😍

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓