2733
2734
عنوان

لاغری تا عید ۱۴۰۲ 💪🏼 ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 370120 بازدید | 49824 پست
چقدر مثل منی😑😑منم ته سه روز ۳ کیلو زیاد کردم مسافرت میرم معروفم به خوراکیهام😂

😂😂😂😂وجه اشتراک زیاد داریم

💜زیر گروه بنفش💜وزن شروع ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ ۷۲ کیلو🥺شروعی دوباره از ۱۴۰۲/۶/۹ با وزن۷۱/۸💜قد:۱۶۸💜هدف اول:۷۰🔒هدف دوم:۶۷🔒 هدف سوم:۶۲🔒هدف چهارم : ۶۰🔒هدف پنجم :۵۸🔒هدف نهایی :۵۶🔒😍😍عضو گروه مانکن های زیبا💃🏻❤️

من امروز رفتم بیرون جاتون خالی ولییییی حسابی شلوغ پر از مسافر کلا انگار عیده ولی هیجان انگ

چه حالی میده من خیلی دوست دارم پر از هیجان و زندگیه 

@negi6774    

مژگان:شروع از  ۱۴۰۱٫۱۱٫۱۲وزن شروع۱۰۲ کیلو  وزن فعلی ۸۹٫۹کیلو  قد ۱۷۴ وزن هدف ۷۵ کیلوعضو گروه نارنجی🧡  خیلی خوشحالم تا الان ۱۲ کیلو وزنم رو کم کردم و بسیار سرحال و پرانرژی شدم و میخوام پرواز کنم از بس احساس سبکی میکنم  خدا رو همیشه شکر میکنم و دنبال آرامشم ☺️ سرطان سینه رو مثل سرماخوردگی شکست دادم 💪و کلا بعد اون دیدم به زندگی عوض شد  😉بیشتر با انرژی مثبتا و انسانهای شاد میگردم و اهل بگو و بخند و رقص آذری ام 💃سرگروه👈 @sayehe_mah

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من امروز رفتم بیرون جاتون خالی ولییییی حسابی شلوغ پر از مسافر کلا انگار عیده ولی هیجان انگ چه حالی ...

عیده دیگه دلبر

انگار کدومه😅

🌸🌸🌸🌸🌸فکرشو بکن! روزی که به خودت بگی تونستم💪 اون روز  : بهترین روز دنیاست🌸 🌸🌸🌸🌸
اشکالی نداره عشقم انشاا... هفته دیگه جبران میکنی😘😘😘 بچه های نارنجی  یعنی ازتون نمیگذرم اگه ...

عزیزم از این به بعد باید چیکار کنیم تایپیک میزنی گروه نارنجی باهم باشن

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
2728
عزیزم از این به بعد باید چیکار کنیم تایپیک میزنی گروه نارنجی باهم باشن

عشقم کمی صبر کنید تا ببینیم چی میشه

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫

💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫

سلام به بچه های گل گروه بامداد خمار از اونجایی که راضی به از هم پاشیدن گروه بامداد خمار نمی شدیم تصمیم براین شد که تاپیک رو من ادامه بدم اما نه مثل تاپیک الهه جان،بیشتر جنبه دورهمی دوستانه داره هر کدوم از بچه ها هم خواستن میتونن چه من چه باقی سرگروه ها رو به عنوان راهنما تگ کنن تا اگه کمکی لازم داشتن همراهشون باشیم 

انشاا... که همچنان شاهد پیشرفتتون باشیم

از الهه جونم ممنونم واسه این همه زحمتشون و امیدوارم دوباره گروه بامداد خمار راه اندازی بشه تا دوباره همراه خودش ادامه بدیم💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫

سرگروه های گل لطفا به بچه هاتون اطلاع بدین

@مجازی_تر_از_مجازی    

@negi6774    

@totfarangijan    

🔴🔴🔴🔴🔴 سلام به همگی کاهش هاتون عالی بوده به همتون تبریک میگم شما خیلی با اراده اید بهتون افت ...

سلام عزيزم 

ممنون بابت اين همه لطف و خوبي❤️❤️

گروه نارنجي , وزن اوليه الان ١٥ آذر ٩٨👈هدف اول ٩٣✅👈هدف دوم ٨٧👈هدف سوم٨٣👈عيد١٤٠٢ بشم ٨٠🥺
💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫 ...

@sefid_barfim    

@آسنات99    

@ashoojooni    

2740

سلام عاطفه جونم 

عزيزم ازت ممنون كه از اول كه وارد تاپيك شدم از خواهري برام چيزي كم نزاشتي 

عيدت مبارك كنار خانواده سال بسيار خوبي پيش رو داشته باشي🥰🥰🥰🥰

دوست عزيزم اگه گروه زدي منم هستم عشقم 😘😘😘😘😘😘

@مجازی_تر_از_مجازی‍ 

گروه نارنجي , وزن اوليه الان ١٥ آذر ٩٨👈هدف اول ٩٣✅👈هدف دوم ٨٧👈هدف سوم٨٣👈عيد١٤٠٢ بشم ٨٠🥺

سرگروهاي قشنگم

سايه جونم و شقايق جون 

خيلييي ممنون كه كنارم بودين

عيدتون مبارك قنشگا 

الهي امسال يكي از بهترين سالهاي عمرتون باشه 

خوشحال ميشم و باعث افتخارمه همچنان دوست شما باشم😘😘😘😘 

@sayehe_mah    

@sefid_barfim    

سلام عاطفه جونم  عزيزم ازت ممنون كه از اول كه وارد تاپيك شدم از خواهري برام چيزي كم نزاشتي&nbs ...

عزیزدلمی دوست خوبم

خوشحالم که دارمت

عشقم سایه جون بالاتر گفتن تاپیک میزنن

💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫 ...

عزیزم تاپیک زدی، اونجا تگشون میکنم

سرگروهاي قشنگم سايه جونم و شقايق جون  خيلييي ممنون كه كنارم بودين عيدتون مبارك قنشگا  ...

عزیزه دلم ما هم خیلی خوشحالیم از در کنار شما بودن😘😘عید شما هم مبارک😊انشاا... سال خوبی در پیش داشته باشن 🥰🥰🥰🥰🥰

سلام الهه جون انشالله هر کجا هستی تنت سلامت ودلت خوش باشه عزیزم و انشالله موفق باشی 🤲🫶ممنون ازت با ...

سلام دوست قشنگم قربونت لطف داری 😘🙏🏻♥️♥️♥️

چشم حتما 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
چ غمگینانه بود اخر این تاپیک چرا اخر سال ک میشه این خداحافظیااااا با دل و جون ادم بازی میکنه انشال ...

عزیییزم نمیخواستم غمگین بشید 🥺

خودمم دلم خیلی تنگ میشه 

بیا اصلا شادش کنیم تک تک کفور کفور 💃💃💃😂😂 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2706