2733
2734
عنوان

لاغری تا عید ۱۴۰۲ 💪🏼 ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 370775 بازدید | 49824 پست
عالیییییی بودی باریکلاقهرمان 👏👏👏👏👏🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎉کاهشت مبارک وپایدار💚🧿

مرررسی عزیزم 🎀

ولی از هفته پیش تا الان کاهش نداشتم و ثابت مونده وزنم 💔

(گلسا) 🌸
وقتی میگم تو بینظیری، یه دونه ای،  عشقی یعنی همین چیزات♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ چطوره خودت تا ...

فدات عشقم  😘💋نمی‌دونم چطوری تاپیک بزنم راستش 😅 بهتره خودت تاپیک رو بزنی که بچه ها رو بیشتر میشناسی ادشون کنی قول میدم منم کلی عکس خرید و انگیزشی و ورزشی  و پیشنهاد جاهای دیدنی برای مسافرت و تفریح بزارم 😃🤪چطوره😉

مژگان:شروع از  ۱۴۰۱٫۱۱٫۱۲وزن شروع۱۰۲ کیلو  وزن فعلی ۸۹٫۹کیلو  قد ۱۷۴ وزن هدف ۷۵ کیلوعضو گروه نارنجی🧡  خیلی خوشحالم تا الان ۱۲ کیلو وزنم رو کم کردم و بسیار سرحال و پرانرژی شدم و میخوام پرواز کنم از بس احساس سبکی میکنم  خدا رو همیشه شکر میکنم و دنبال آرامشم ☺️ سرطان سینه رو مثل سرماخوردگی شکست دادم 💪و کلا بعد اون دیدم به زندگی عوض شد  😉بیشتر با انرژی مثبتا و انسانهای شاد میگردم و اهل بگو و بخند و رقص آذری ام 💃سرگروه👈 @sayehe_mah
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عالیییییی بودی باریکلاقهرمان 👏👏👏👏👏🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎉کاهشت مبارک وپایدار💚🧿

گلم من بهتون درخواست دوستی دادم که اگ گروه زدن داشته باشمتون 🥲و منن هم ادد کنین قشنگم 

(گلسا) 🌸
نه اخه من خیلی تو مسافرت چاق میشم همش بخور و بخواب و رستوران بازی و بستنی و اینا وحشتناکه یکبار تا ...

چقدر مثل منی😑😑منم ته سه روز ۳ کیلو زیاد کردم

مسافرت میرم معروفم به خوراکیهام😂

عضو تاپیک مانکن های زیبا💪🏻وزن شروع ۷۱. وزن فعلی ۶۴ وزن هدف ۵۰ 💜💜💜💜💜۶۰🔒  ۵۵🔒   ۵۰🔒
2742
وقتی میگم تو بینظیری، یه دونه ای،  عشقی یعنی همین چیزات♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ چطوره خودت تا ...

وااای عاطفه از صبح دارم نظافت نهایی خونه رو انجام میدم و سفره می‌چینم که خونه بوی عید بگیره 😃 هنوز وقت نکردم برم بیرون 

گردگیری نهایی و شستن دستشویی برای آخرین بار اینور سال 😝

نمی‌دونم چرا هر چی کار میکنیم این کار خونه تمومی نداره لامصب 😂

تازه باید لباسهاشون رو هم اتو کنم 😬چقدرم اتو کردن سختمه 

تازه من موندم مایی که میخواهیم بریم مسافرت چرا طبق عادت اینقدر گردگیری میکنم از مسافرت برگردم دوباره خونه کلی گردوخاک میگیره 🙃🤨

مژگان:شروع از  ۱۴۰۱٫۱۱٫۱۲وزن شروع۱۰۲ کیلو  وزن فعلی ۸۹٫۹کیلو  قد ۱۷۴ وزن هدف ۷۵ کیلوعضو گروه نارنجی🧡  خیلی خوشحالم تا الان ۱۲ کیلو وزنم رو کم کردم و بسیار سرحال و پرانرژی شدم و میخوام پرواز کنم از بس احساس سبکی میکنم  خدا رو همیشه شکر میکنم و دنبال آرامشم ☺️ سرطان سینه رو مثل سرماخوردگی شکست دادم 💪و کلا بعد اون دیدم به زندگی عوض شد  😉بیشتر با انرژی مثبتا و انسانهای شاد میگردم و اهل بگو و بخند و رقص آذری ام 💃سرگروه👈 @sayehe_mah
فدات عشقم  😘💋نمی‌دونم چطوری تاپیک بزنم راستش 😅 بهتره خودت تاپیک رو بزنی که بچه ها رو بیشتر م ...

قول میدم اگه هرکدوم از بچه ها تاپیک بزنن پایتونم💋♥

🌸🌸🌸🌸🌸فکرشو بکن! روزی که به خودت بگی تونستم💪 اون روز  : بهترین روز دنیاست🌸 🌸🌸🌸🌸
وااای عاطفه از صبح دارم نظافت نهایی خونه رو انجام میدم و سفره می‌چینم که خونه بوی عید بگیره 😃 هنوز ...

وای چقدر تو منی 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

باعث سعادته😊

🔴🔴🔴🔴🔴 سلام به همگی کاهش هاتون عالی بوده به همتون تبریک میگم شما خیلی با اراده اید بهتون افت ...

الهه جونم از بابت همه چیز ممنونم

بابت این تاپیک و دوستایی ک ما با اونا آشنا شدیم ازت ممنونم. برات بهترینها رو ارزو دارم موفق باشی سال خوبی داشته باشی پر از برکت پراز خنده و شادی خوشبختترین باشی عزیزم💋💋💋💋💋❤️❤️❤️😘😘😘😘

2738

بچهای بنفش

بچهای نارنجی

بچهای قرمز

بچهای سبز

بچهای زرد

بچهای ابی

بچهای طلایی

خیلی خوشحال شدم کنارتون بودم از کنارتون بودن لذت بردم براتون سال خوبی ارزو دارم خوشبخت باشین همیشه بخندین

دلم خیلی براتون تنگ میشه😭😭

💜💙💛💚❤️🧡💝

وااای عاطفه از صبح دارم نظافت نهایی خونه رو انجام میدم و سفره می‌چینم که خونه بوی عید بگیره 😃 هنوز ...

من امروز رفتم بیرون جاتون خالی

ولییییی حسابی شلوغ پر از مسافر کلا انگار عیده ولی هیجان انگیز بود😎😎😎😎

بچهای بنفش بچهای نارنجی بچهای قرمز بچهای سبز بچهای زرد بچهای ابی بچهای طلایی خیلی خوشحال شدم ...

قربون معرفتت

من تازه شروع کرده بودم که🥺☹️

💜زیر گروه بنفش💜وزن شروع ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ ۷۲ کیلو🥺شروعی دوباره از ۱۴۰۲/۶/۹ با وزن۷۱/۸💜قد:۱۶۸💜هدف اول:۷۰🔒هدف دوم:۶۷🔒 هدف سوم:۶۲🔒هدف چهارم : ۶۰🔒هدف پنجم :۵۸🔒هدف نهایی :۵۶🔒😍😍عضو گروه مانکن های زیبا💃🏻❤️
2706