2733
2739
عنوان

لاغری تا عید ۱۴۰۲ 💪🏼 ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 370775 بازدید | 49824 پست
وزن شروع.....۶۴.  وزن فعلی.۵۷و  ۴۰۰ گرم  کاهش این هفته... ۸۰۰گرم  ...  ک ...

عالییبیییی بودی عزیزم آفرین به اراده ایی که داشتی🧿کاهش وطلایی شدنت مبارکککک قهرمان👏👏👏👏🎊🎉🎉🎊🎊🎉🎊💚آذر جون دوستمون روبرای تثبیت وزنش راهنمایی میکنی❤️

@ashoojooni    

سلام ب  همه ی بااراده های قشنگمگمم🤗🤗😘💚💚 وزن اولیه۷۸/۷۰۰ وزن الان ۶۶/۱۰۰ کاهش کلی:۱۲کیل ...

عالیییییییی هستی نمونه دوستداشتنی کاهشت مبارکککک قهرمان بااراده👏👏👏👏👏👏👏🎉🎊🎊🎊🎉🎊💚🧿🧿موفق باشی عزیزدلم💋😚💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مژگان:شروع از  ۱۴۰۱٫۱۱٫۱۲وزن شروع۱۰۲ کیلو  وزن فعلی ۸۹٫۹کیلو  قد ۱۷۴ وزن هدف ۷۵ کیلوعضو گروه نارنجی🧡  خیلی خوشحالم تا الان ۱۲ کیلو وزنم رو کم کردم و بسیار سرحال و پرانرژی شدم و میخوام پرواز کنم از بس احساس سبکی میکنم  خدا رو همیشه شکر میکنم و دنبال آرامشم ☺️ سرطان سینه رو مثل سرماخوردگی شکست دادم 💪و کلا بعد اون دیدم به زندگی عوض شد  😉بیشتر با انرژی مثبتا و انسانهای شاد میگردم و اهل بگو و بخند و رقص آذری ام 💃سرگروه👈 @sayehe_mah

مژگان:شروع از  ۱۴۰۱٫۱۱٫۱۲وزن شروع۱۰۲ کیلو  وزن فعلی ۸۹٫۹کیلو  قد ۱۷۴ وزن هدف ۷۵ کیلوعضو گروه نارنجی🧡  خیلی خوشحالم تا الان ۱۲ کیلو وزنم رو کم کردم و بسیار سرحال و پرانرژی شدم و میخوام پرواز کنم از بس احساس سبکی میکنم  خدا رو همیشه شکر میکنم و دنبال آرامشم ☺️ سرطان سینه رو مثل سرماخوردگی شکست دادم 💪و کلا بعد اون دیدم به زندگی عوض شد  😉بیشتر با انرژی مثبتا و انسانهای شاد میگردم و اهل بگو و بخند و رقص آذری ام 💃سرگروه👈 @sayehe_mah
2731

سلام گلم خوبی خواهر جونم .وزن امروز ۷۳۷۰۰ هفته قبل  ۷۴۵۰۰ امروز روز ۵ پری بود .۸۰۰ کاهش😘😘ازت ...

سلام عزیزه دلم کاهشت مبارک باشه😊😊

خب بچه های گل کاهش همگیتون مبارک به خواست الهه جان غیر از گزارش وزنکشی چیزی نگفتیم چون  میخواستن گزارشها پشت سره هم باشه😘😘😘از گزارشای همتون لذت بردم فقط نشد تک تک ذوقتون رو کنم ،انشاا... سال خوبی داشته باشید،اونایی هم که کاهش نداشتن غصه نخورن همیشه که یه جور پیش نمیره😉انشاا... اگه همت کنید هفته دیگه جبرانش میکنین🥺🥺🥺خیلی دوستتون دارم 🧡🧡🧡🧡🧡

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
سلام عزیزم خوبی امروزوزن کشی کردم همون ۷۳ام عزیزم😥کم نکردم 

اشکالی نداره عشقم انشاا... هفته دیگه جبران میکنی😘😘😘

بچه های نارنجی  یعنی ازتون نمیگذرم اگه به هر دلیلی رژیمتون رو خراب کنید😮‍💨

2738

🔴🔴🔴🔴🔴

سلام به همگی کاهش هاتون عالی بوده به همتون تبریک میگم شما خیلی با اراده اید بهتون افتخار میکنم👏🏼👏🏼👏🏼 

بچه ها من از بعد عید برمیگردم سرکار😍 و ممکنه خیلی نتونم بیام سایت الان هم که چالش تموم شده و بخاطر همین تاپیک رو آخر امشب قفل میکنم🥲 

ولی شما همیشه روی کمک من حساب کنید هر وقت سوالی داشتید تگم کنید جواب میدم حتما ♥️

میتونید اینجا تاپیک بزنید و از توضیحات این تاپیک هم استفاده کنید و هر وقت سوالی هم بود بپرسید 

عاطفه جون شاید براتون گروه زد تو یکی از پیام رسان ها

و اگه شد و تونستم یه روز باز بیام حتما تاپیک جدید میزنم و خبر میدم  

بچه ها شما الان دیگه روش کاهش وزن رو یاد گرفتید بقیه ش دیگه به اراده ی خودتون بستگی داره امیدوارم به زودی همتون تگم کنید و بگید به وزن هدف رسیدید 😍 

از همه ی دوستای قشنگم که تو این تاپیک همراه ما بودن و از سرگروه های مهربونم که خیلییی زحمت کشیدن تشکر میکنم چه بچه های قدیم چه جدید ( نمیشه همه رو تگ کرد ولی بدونید تا همیشه دوست خوب من هستید ♥️) 

اینو باور کنید که شما لیاقت بهترین هارو دارید خودتون رو دوست داشته باشید و برای رسیدن به بهترین نسخه خودتون تلاش کنید 

پیشاپیش سال نو رو هم بهتون تبریک میگم امیدوارم سال جدید سال موفقیت ،پیشرفت ، سلامتی ، آرامش و برکت باشه برای همه 🌸  

خیلی دوستتون دارم 😘♥️♥️♥️

#بامداد خمار عاشقتونه‍ 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

خب بچه های گل گروه نارنجی چند تایی اعلان وزنکشی نکردن،دوست داشتم اخر سالی پیشمون حضور داشته باشن و حالی ازشون بپرسم اما خب قسمت نشد امیدوارم هر کجا هستین دلتون شاد و لبتون خندون باشه و به مهمترین هدفهای زندگیتون برسین ،ببخشید اگه کوتاهی از من دیدین😊ولی مراقب باشین  در حق خودتون کوتاهی نکنید و رژیمتون رو تا رسیدنتون به هدف ادامه بدین🧡دوستتون دارم🧡🧡🧡🧡🧡🧡

@سبحااااان      

@zeynabth      

@bertanem      

@sadrasara      

خب بچه های گل گروه نارنجی چند تایی اعلان وزنکشی نکردن،دوست داشتم اخر سالی پیشمون حضور داشته باشن و ح ...

@liyanaarad    

@mamanamirali90    

@مامان،کسراورستا    

@nilmah95    

🔴🔴🔴🔴🔴 سلام به همگی کاهش هاتون عالی بوده به همتون تبریک میگم شما خیلی با اراده اید بهتون افت ...

@مجازی_تر_از_مجازی    

عاطفه جان اگر زدی من و تگ کن

قراره دوباره این راه و برم🍀 اما ایندفعه با مدیریت صحیح💪
🔴🔴🔴🔴🔴 سلام به همگی کاهش هاتون عالی بوده به همتون تبریک میگم شما خیلی با اراده اید بهتون افت ...

سلام الهه جون انشالله هر کجا هستی تنت سلامت ودلت خوش باشه عزیزم و انشالله موفق باشی 🤲🫶ممنون ازت بابت همه حمایت‌ها و لحظه های خوبی که دراین تاپیک ایجاد کردی🙏 ♥️ اگه باز برگشتی یاد منم باش و تگم کن 🙏خدا پشت و پناهت🤲♥️🫂💋⚘️

@مجازی_تر_از_مجازی      

@sayehe_mah      

‍ عاطفه قشنگم ♥️و سایه مهربونم🧡 اگه گروه جایی زدید منو حتما ادد یا تگم کنین ممنون میشم عشقا🫂💋⚘️🙏 

فرصت‌ها اتفاق نمی‌افتند، شما خالق آنها هستید.

چ غمگینانه بود اخر این تاپیک

چرا اخر سال ک میشه این خداحافظیااااا با دل و جون ادم بازی میکنه

انشالله هرجا هستی موفق و شاد باشی

🧡🧡عضو گروه نارنجی 🧡🧡وزن اولیه ۷۲🧡🧡قد۱۶۵🧡🧡وزن فعلی۶۸🧡🧡وزن هدف ۵۶🧡🧡آخر بهمن۱۴۰۱وزن۶۶🧡🧡
2706