2733
2734
عنوان

لاغری تا عید ۱۴۰۲ 💪🏼 ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 371907 بازدید | 49824 پست

سلام سلام

حالتون خوبه

خب خب اینم از گزارش امروزم

به امید خدا فردا رو با پونصد تا فست میگیرم

کالری ناهار مربوط به عدس پلو با کشمش بود از نت سرچ کردم.و اینکه متاسفانه شام رو.نشد طبق جالش باشم چون رفتیم خونه پدرشوهرم.ولی خب شکر خدا مجازم رو رعایت کردم.

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ۹۳ ام الان با این وزن مزخرف

دختر جون شما که وزنت خیلی پااایننه...مگه سایزت چنده

من 42 ام و دارم میرم سمت چهل..البته خیلی راه هست تا چهل شدنم ولی خب 44 دیگه به تنم زار میزنه

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
سلام سلام حالتون خوبه خب خب اینم از گزارش امروزم به امید خدا فردا رو با پونصد تا فست میگیرم کالر ...

@totfarangijan    

@sefid_barfim    

@tamana366    

سلام قشنگای خودم و عروس خانوم قشنگمون @sefid_barfim    

صبحونه عدسی و نون بربری و نعنا تازه ۳۳۶ کالری

میان وعده نارنگی و پرتقال ۱۶۰ کالری

ناهار خوراک مرغ +نارنج+نعنا+پیاز+کاهو ۲۸۷ کالری

میان وعده عصر: پرتقال +خرما خاصویی+گوجه فرنگی ۱۴۳ کالری

شام: یه نمه نون تیری و پنیرک پخته  به مقدار زیاد 🤭🤭🤭با کمی سینه مرغ پخته ۱۴۵ کالری

کالری مصرفی ۱۰۷۰

کالری مجاز ۱۱۰۰

@negi6774    

@خانم_معلم_جوان    

@مریم_دختر_باهوش    

@mobiiina_19    

گروه سبز🟢❇️✅،قد:۱۵۵ وزن اولیه(۱۰ آبان»۶۶,۱۵)🧡🧡 (۲۰ آذر»۶۳.۵)(۲۷ آذر»۶۲.۸)(۳دی»۶۲.۷)💙💙(۱۱ دی» ۶۱.۵)(۱۸ دی»۶۱.۱)(۲۵ دی »»۶۰ )(۲ بهمن59.75)(۱۶ بهمن ۵۹.۲۵)(۲۳ بهمن 58)(14 اسفند ۵۷.۱۰)(۲۸اسفند۵۵.۷۰)💚💚»»وزن هدف:۵۲😍😍😍🍃🥳🥳
سلام قشنگای خودم و عروس خانوم قشنگمون @sefid_barfim     صبحونه عدسی و نون بربری و نعنا ...

@ashoojooni   گوزل یولاشوم🥰

@malake64   😍😍

@فروغ_فروغ   ❤️❤️

گروه سبز🟢❇️✅،قد:۱۵۵ وزن اولیه(۱۰ آبان»۶۶,۱۵)🧡🧡 (۲۰ آذر»۶۳.۵)(۲۷ آذر»۶۲.۸)(۳دی»۶۲.۷)💙💙(۱۱ دی» ۶۱.۵)(۱۸ دی»۶۱.۱)(۲۵ دی »»۶۰ )(۲ بهمن59.75)(۱۶ بهمن ۵۹.۲۵)(۲۳ بهمن 58)(14 اسفند ۵۷.۱۰)(۲۸اسفند۵۵.۷۰)💚💚»»وزن هدف:۵۲😍😍😍🍃🥳🥳
دوستت کی بید😅

بنظرت کی بیده 😎🤭🤭

بااجازتون😊

جوووون قوربون همه فسایی ها 

منم یکی از دوستای خوبم برا فسا هست ولی زاهدشهر میشن

@sayehe_mah   سلام سایه جونم اینم گزارش من خدمتت. تنها خوراکی ناسالمم تو این یازده روز ۴۰گرم ...

سلام عزیزم😊😊تقسیم بندی کالریت خوبه😘😘اشکالی نداره گلم اینم باشه جایزه این مدت رعایت رژیمت،🧡🧡🧡🧡

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
@ashoojooni   گوزل یولاشوم🥰 @malake64   😍😍 @فروغ_فروغ   ❤️❤️

عزیزم.خداقوت

پیش به سوی یه هفته پر از اتفاقای خوب 

عزیزم.خداقوت پیش به سوی یه هفته پر از اتفاقای خوب 

ممنون عزیزم ان شالله

همچنین 

سلامممم سلاممم دیروزو جبران کردم چجوووور😁 صبونه ۲۸۰ عدسی ۱۳ق۲۱۰+نصف نارنج ۱۶+تست جو۵۴ ناهار ۲۵۶ ...

عالی بودی عشقم👏👏👏👏👏گزارشت حرف نداشت😘😘🧡🧡

سلام حال دلم خوب نیست 😣 ولی ورزش شروع میکنم که یکم از اوت حال و هوا فاصله بگیرم  شما هم بلند ...

سلام عشقم چطوری؟چرا گلم🥺🥺🥺🥺

سلام سایه جونی خوبی عزیزم من قدمو دیروز نگفتم وزن ۸۲ قد۱۶۵ وزن هدف هم ۶۸ من دیروز پر خوری بالای ...

سلام عشقم اگه طبق برنامه الهه پیش میری فردا کالریت۱۵۴۰هستش

سلام سایه جونی خوبی عزیزم من قدمو دیروز نگفتم وزن ۸۲ قد۱۶۵ وزن هدف هم ۶۸ من دیروز پر خوری بالای ...

فعلا اینکار رو نکن عزیزم یه کوچولو صبر داشته باش تا انشاا... از استیپ در میای

2706