2733
2734
عنوان

با این خیانت چیکار کنم؟😓

1157 بازدید | 57 پست

دو سه هفته بود دیدم استرس داره خودم چند بار خواب بد ازش دیدم،از خدا خواستم کمکم کنه تا بفهمم که چی‌رو پنهون می‌کنه.الان که میگم قلبم داره درد میگیره و استرس میگیرمدیروز تو گوشیش دیدم تو یادداشت هاش برا دختره نوشته.انگار ی بار باهم رفتن بیرون و تو همین ی بار همو تو ماشین بغل کردن و دست همو گرفتن دیروز که گفتم از هشت صبح تا دوازده شب گریه کرد و گفت فریب خورده و گفت جبران میکنم.ما ده ساله زندگی میکنیم و دو بچه داریم.اصلا این چیزا بلد نبود دو ماه بود ی جا جدید می‌رفت سرکار و میگه از بس که عاری بود همش بهم این دختره می‌گفت پیام داده که بریم بیرون و بعدش اینطور شده.من قبول کردم به کسی نگم ولی از دیروز تا امروز همش گریه کردم و بچه هام به پای من اشکاشون رفته.چیکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

به خودت اجازه ناراحت بودن بده خودت رو با گریه یا دعوا یا هر چیزی که بلدی تخلیه کن وقتی سبک شدی و حس کردی تونستی ببخشی اونوقت براش شرط و شروط بزار یه تضمین سفت و سخت 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد