2733
2734
عنوان

با این خیانت چیکار کنم؟😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1157 بازدید | 57 پست
نمی‌دونم اصلا دارم چیکار میکنم گاهی یادم می‌ره باش خوب میشم دوباره ازش متنفر میشم اصلا موندم

عزیزم یکی از فامیلا ماهم زنش بهش شک میکنه تعقیب میکنه شوهرشو تو باغ اونم رو کار با یه زنه میبینتش مرده عروس داره دوماد داره خلاصه زنش اون زنه رو به بار کتک میگیره با شوهره هم یه هفته قهر میشه همه زندگیشو شوهره به نامش میزنه برمیگرده اما میگه دیگه زندگی هیچ لذتی واسم نداره خدا نصیب دشمن آدم نکنه واست آرزوی صبر میکنم🙏🏻

یه کم براش سخت بگیر ، خیییییلی سریع ، یعنی همین فردا بگو حق طلاق و حق حضانت رو بده بهت و توی دفتر اسناد حتما ثبت کنید و حتما بگو اگه میخوای ببخشمت سه دنگ خوته رو بزن به نامم با یه سرویس طلا بخره برات ...

بزار بدونه هر اشتباهی یه تاوانی داره

❌ جان عزیزت لایک نکن ❌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببين عزيز يا نبايد به روش مياوردي كه ترس فهميدنت رو داشته باشه  يا  حالا كه به روش اوردي ...

نه حسابی ترسوندم خیلی استرس فهمیدن کسی رو داره چون پیش همه خیلی ابروش مهمه اصلا موندم چرا اینکارو کرده

2740
چچرا میدونسته من هیچی این دوتا بچه دو و چهار ساله چه گناهی دارن

حالا که به خاطر بچه هات میمونی توی زندگیت پس حسابی حالشو جا بیار حق طلاق بگیر خونه ای چیزی بگیر

خدا به دلت آرامش بده گلم گذر از این بحران خیلی زمان میخواد