2733
2739
عنوان

با این خیانت چیکار کنم؟😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1157 بازدید | 57 پست
به خودت اجازه ناراحت بودن بده خودت رو با گریه یا دعوا یا هر چیزی که بلدی تخلیه کن وقتی سبک شدی و حس ...

دیگه چطور مثل قبل کنارش باشم؟

تو یادداشت های بهش گفته تو بغل تو بهترین بود برام کنار تو بهترین صبحانه دنیا رو خوردم....بند بند بدنم از هم داره میپاشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اصلا بهش محل نده با بچه هات خوش باش میدونم سخته  برو بیرون به خودت برس ولی اصلا حسابش نکن  ...

نمی‌دونم اصلا دارم چیکار میکنم گاهی یادم می‌ره باش خوب میشم دوباره ازش متنفر میشم اصلا موندم

برو از تو بلک لیست واتساپ بیارش بیرون شب که خوابید شوهرت بعد فردا بزنگ بهش خودتو تخلیه کن هر چی خواس ...

میترسم  ی چیزی بگه بدتر بهم بریزم....دیروز شاید دوازده ساعت گریه کرد گفت به حرمت ده سال منو ببخش

2738
دیگه چطور مثل قبل کنارش باشم؟ تو یادداشت های بهش گفته تو بغل تو بهترین بود برام کنار تو بهترین صبحا ...

قرار نیست مثل قبل باشی الان یه چیزی به اسم اعتماد از بین رفته یه زخم به شما زده شده اعتماد به نفست رفته زیر سوال اونیکه نیاز داره بهش رسیدگی بشه شما هستی شما حق داری کلا رفتارت نسبت بهش تغییر کنه و حتی حسی هم بهش نداشته باشی الان شوهرت باید با رفتارش کاری کنه که این زخم خوب بشه 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
قرار نیست مثل قبل باشی الان یه چیزی به اسم اعتماد از بین رفته یه زخم به شما زده شده اعتماد به نفست ر ...

وقتی یاد کارش میفتم قلبم ششروع می‌کنه به تند تند زدن.دلم میخاد بمیرم.از دیروز هیچی نخوردم تمام لب هام خشکیده.اشک چشمم می‌ره.اگر مث قبل باشم میگه خیلی موزه حتما.باید ی فکری کنم

وقتی یاد کارش میفتم قلبم ششروع می‌کنه به تند تند زدن.دلم میخاد بمیرم.از دیروز هیچی نخوردم تمام لب ها ...

چرا بخاطر بی فکری و ببخشید نفهمی شوهرت خودت رو مجازات میکنی؟

اونیکه باید مجازات بشه همسرت هست 

پاشو یکم غذا بخور اول برو یه آب به سر و صورتت بزن شما هیچ کمبودی نداشتی پس فکر نکن بخاطر کمبود شما رفته سمت یکی دیگه اون فقط ذات کثیف خودش رو که سالها پنهان کرده بود نشون داد 

از این به بعد هم باید تغییر کنی نمیگم بی احترامی کنی نه فقط باید اولویت اول فقط خودت باشی کمی خودخواه باش یکم مغرور باش اول آسایش و حال خوب خودت مهم باشه برات 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 

خودتو از بین نبر به شوهرت رو نده هییییییییچ وقت هم مثل گذشته رفتار نکن 

با اقتدار و مغرورانه حرف برن 

برگردی مثل قبل بشی میگه اهان هیچی بم نگفت بازم کارشو تکرار میکنه 

تو این جور مواقع همییییییشه مدرک داشته باش بترسونش 

تو که میگی شهرمون کوچیکه و فلان حتما خجالت میکشه