2733
2734
عنوان

رژیم 16:8

| مشاهده متن کامل بحث + 128038 بازدید | 100 پست
جالب بود ،من الان بچم ۱۱ ماهشه شیرمیدم ،بنظرت میشه ؟

نه عزیزم تو دوران شیردهی با یکم تغییرات باید این رژیم رو بگیری 

ینی از ۹ شب تا ۹ صبح باید باشه

یا ۸ شب تا ۸ صبح

در ضمن میزان کالری مصرفی هم باید + ۵۰۰ بشه

ینی اگه بر حسب وزنت کالری مورد نیاز روزانه ات ۱۵۰۰ هست شما باید ۲۰۰۰ بخوری

خیلی جدی باش رو این مسئله اگرنه هم دختر گلت خدای نکرده آسیب میبینه هم خودت

تو رژیمت هم حتما شیر و ماست و لبینیات بهمراه مولتی ویتامین خوب استفاده کن

اما فست فود و نوشابه شکر و کیک رو تا جایی که میتونی کم کن بجاش پروتئین و مرغ و گوشت رو مناسب مصرف کن

اپ کرفس خیلی میتونه کمکت کنه 

اولش تیک شیردهی رو فعال کن

از روزی ۳۵ دقیقه پیاده روی تو خونه هم شروع کن به ۵۰ دقیقه برسونش 

مطمئن باش خیلی قشنگ و با کمترین آسیب نتیجه میگیری

تیکر بارداریمو شانسی صورتی انتخاب کردم شمام دعا کنید واقعا همین رنگ باشه😍🥹خدایا شکرت صورتی شد.....🥹

[QUOTE=260578174]سلام بچه ها من نتونستم تا هفته دیگه صبر کنم خودمو وزن کردم خداییش اصلا نه گرسنه میشم نه اذیت تقریبا ...[/QUOTEمن صبح تا ظهر رعایت میکنم حتی بیشتر وقتا تا عصر...از غروب ب بعد ریزه موازین شروع میشع

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=260578174]سلام بچه ها من نتونستم تا هفته دیگه صبر کنم خودمو وزن کردم خداییش اصلا نه گرسنه میش ...

منم همینطور بودم ولی این ۱۶/۸ برام معجزه کرد

باور کن بس که حس خوب دارم باهاش دلم میخواد به همه بگم

تیکر بارداریمو شانسی صورتی انتخاب کردم شمام دعا کنید واقعا همین رنگ باشه😍🥹خدایا شکرت صورتی شد.....🥹
2742
۱۶٫۸,یعنی چه ...کاش منم استارت بزنم

عزیزم تاپیک بعدیمو ببین 

اینجا سوالات درمورد ۱۶/۸ رو بپرس وقتی کاملا مصمم شدی برای شروع اونجا قد و وزن و... وارد کن ایشالا یاعلی بگو شروع کن

اینم به عنوان یه تقلب ریز بگم که این رژیم واقعا متفاوته با بقیه گرسنگی نداره

سرگیجه نداره

ریزه خوری نداره

انگیزت هم برای خوردن مایعات زیاده

نه عزیزم تو دوران شیردهی با یکم تغییرات باید این رژیم رو بگیری  ینی از ۹ شب تا ۹ صبح باید باشه ...

آهان یعنی ۱۶ ساعت گرسنه نمونم،فک کنم روزی ۵ هزارتا کالری دریافتیمه!!!! 

ولی ۲۰۰۰ تا+۵۰۰ میشه۲۵۰۰ 

باید شروع کنم دیگه خیلی چاق شدم لباسام بهم تنگ شدن

منم هستم به مددخدا از همین امروز شروع میکنم

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
2740

نکته 👈👈👈👈 🔔

بچه ها من قهوه رو با همین قهوه جوش هایی که روی گاز میذارن درست میکنم

دو قاشق چایخوری قهوه رو با یک لیوان سرخالی اب میذارم رو شعله کم

الان ساعت قهوه امه🤓☕️☕️☕️☕️

🧀صبحانه امروز ساعت ۱۲ 

یک قاشق پنیر دوشه هراز

یک کف دست نان بربری

دو عدد گردو

🍱 ناهار

ماکارونی پیچ ا لیوان پخته

سینه مرغ چرخ شده خام  ۱۵۰ گرم 

فلفل دلمه و پیاز و رب و ادویه 

روغن کنجد ۱ قاشق غذاخوری

کدو سبز رشته شده دو عدد  یه تفت کم بدین با پودر سیر و اویشن به سس ماکارونی اضافه کنید نذارید پخته بشه که نرم بشه زیاد( برای بالا بردن حجم غذا طعم خاصی نداره)

🥗 شام تا قبل ساعت ۸ سالاد فصل شامل کاهو هویج کلم گوجه خیار با یک تکه سینه مرغ گریل شده ۱۰۰ تا ۱۲۰ گرم و یک برش نان تست 

نه تو اون ۱۶ ساعت نمیشه اصلا جامد نباید بخوری تو اون ۱۶ ساعت فقط مایعات بدون قند  حالا من اگه ...

استاتر ببخشید دوباره وقتت میگیرم عزیزم من الان خیلی گرسنه بودم ی لیوان شیر خوردم شیر مایعات اشکال نداره

🍎🍑🍇 میان وعده هم دو عدد میوه و یک لیوان شیر هر موقع در بازه زمانی ۱۲ ظهر تا ۸ شب دوست داشتین 

🍶☕️🥃 برای تایم ۱۶ هم که 

🍶دمنوش چوب دارچین و هل رو بریزین تو یه لیوان بزرگ بذارید رو کتری دم بکشه نیم ساعت یا دمنوش به یا هر چیزدیگه ای که دوست داشتین برای ۸ شب تا اخر شب

🍵صبح هم ناشتا دو لیوان آب ولرم با دو قاشق ابلیموی تازه

☕️ساعت ۱۱ ظهر هم یک لیوان قهوه تلخ

استاتر ببخشید دوباره وقتت میگیرم عزیزم من الان خیلی گرسنه بودم ی لیوان شیر خوردم شیر مایعات اشکال ند ...

اشکال نداره ولی شیر کم چرب باشه و سعی کن نزدیک ۱۲ و اگه واقعا بی تاب شدی بخور یک یا دو تا خرما هم نزدیکای ۱۲ اگه ضعف کردی عب نداره

اشکال نداره ولی شیر کم چرب باشه و سعی کن نزدیک ۱۲ و اگه واقعا بی تاب شدی بخور یک یا دو تا خرما هم نز ...

سلام ببخشید ی سوال داشتم من کالری شماری میکنم و به این ۱۶:۸ میگیم فست بعد میشه مثلا من ساعت ۱۲ صبحانه نخورم؟ ناهار بخورم؟ اخه من شوهرم ساعت ۱۲ اینا میاد خونه بعد نمیشه من صبحانه بخورم اون ناهار

زندگی گر بزند زخم به من شوم آن دانه که شد جوانه‌ای :)
سلام ببخشید ی سوال داشتم من کالری شماری میکنم و به این ۱۶:۸ میگیم فست بعد میشه مثلا من ساعت ۱۲ صبحان ...

سلام عزیزم آره چرا نشه فقط سعی کن میانوعده مقوی رو حتما بخوری مثلا گردو بخور یا مثلا یه قاشق عسل یا مغز های دیگه

اصلا تو این رژیم کمتر از کالری مورد نیاز نخورین که در دراز مدت اذیت میشین 

2706