2733
2739
عنوان

رژیم 16:8

123906 بازدید | 100 پست

الان دو روزه این رژیم رو رعایت میکنم تا الان نه گرسنگی و نه سر درد داشتم بنظرم رژیم خوبیه اذیت نمیشم

البته اینم بگم خیلی در موردش تحقیق کردم و تایید شده است

از پزشکم هم پرسیدم گفت اگه اذیت نمیشی ادامه بده اما به محض اینکه احساس افت قند یا فشار داشتی به خودت استراحت بده

شما هم تجربه ای دارین ؟ چقدر باهاش کم کردین

تیکر بارداریمو شانسی صورتی انتخاب کردم شمام دعا کنید واقعا همین رنگ باشه😍🥹خدایا شکرت صورتی شد.....🥹

چطوریه

دستاشو میگیری تو اوج آرامش🖤من دیگه دستاتو هیچوقت نمیخوامش..زوم میکنه رو تو .. دوربین عکاسیش..معلومه از کارات چند وقته میشناسیش:) گریه نمیکنم وقتی با اون شادی🖤برام مهم نیستی✋🏻 از چشمم افتادی💔(بعد از یک سال رابطه خیلی صمیمی با کلی خاطرات و دیوونه بازی و عشقی که همه صداشو شنیده بودن!پا روی عشق و دلم گذاشت و ترکم کرد:)خلاصه که الان خانوم خونش یکی دیگس!مادر بچه های آیندش یکی دیگس..)اما من هنوزم به خودم و زندگیم امیدوارم و از خودم اسطوره میسازم💚🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من قبل عید توی ۲ ماه ۸ کیلو باهاش کم کردم البته درکنارش قند رو هم حذف کردم متاسفانه شوهرم مجبورم کرد رژیم رو کنار گذاشتم دوباره چاق شدم از قبل هم بیشتر، الان هم از بیست و سوم برج قبلی باز شروع کردم رژیمم

میشه دربارش توضیح بدی

آره عزیزم

از ساعت ۸ شب تا ۱۲ ظهر فرداش چیزی جز آب و دمنوش نمیخورم

از ۱۲ ظهر تا ۸ به اندازه کالری مورد نظر بدنم مصرف میکنم 

و روزی ۸ لیوان یا بیشتر مایعات میخورم

کالری مورد نیاز من بین ۱۵۰۰ تا ۱۷۰۰ هست که من همون ۱۶۰۰ میخورم

تیکر بارداریمو شانسی صورتی انتخاب کردم شمام دعا کنید واقعا همین رنگ باشه😍🥹خدایا شکرت صورتی شد.....🥹

برای من خیلی سخت بود. من ۱۴/۱۰ گرفتم. به نظرم کم کردن وزن با این روش بستگی داره به اینکه ساعاتی که غذا می خورید چقدر کالری دریافت می کنید و چقدر فعالیت بدنی دارید.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
آره عزیزم از ساعت ۸ شب تا ۱۲ ظهر فرداش چیزی جز آب و دمنوش نمیخورم از ۱۲ ظهر تا ۸ به اندازه کالری م ...

چجوری بفهمیم چقدر کالری نیاز داریم

درست وسط زندگی نشسته‌ام..غمگین..امیدوار..خسته و ادامه دهنده..و..ادامه دهنده...
2738
عزیز نمیدونی شلغم پخته و هویج خام کالری آزاد حساب میشه یا نه که وقتایه وسوسه شیرینی جات اونارو بخورم ...

عزیزم خیلی سخت نگیر در حد یکی دوتا از هرکدوم اشکال نداره بدون کالری شماری بخوری

من قبل عید توی ۲ ماه ۸ کیلو باهاش کم کردم البته درکنارش قند رو هم حذف کردم متاسفانه شوهرم مجبورم کرد ...

خوب چرا تثبیت رو انجام ندادی حیف ۸ کیلو تلاش 😅

چجوری بفهمیم چقدر کالری نیاز داریم

تو گوگل بزن محاسبه انلاین کالری اکثر سایتا دارن من از سایت دکتر کرمانی برداشتم

برای من خیلی سخت بود. من ۱۴/۱۰ گرفتم. به نظرم کم کردن وزن با این روش بستگی داره به اینکه ساعاتی که غ ...

خوب کالری مورد نیاز روزانه برای کم کردن حداکثر دو کیلو در هفته رو اپ وارد کنی متوجه میشی چقدر باید مصرف کنی در ضمن اینکه من روزی ۴۰ دقیقه هم پیاده روی تو خونه میرم

حالا هفته دیگه میام نتیجه رو میگم چون هفته ای یکبار باید وزن کنم

خوب کالری مورد نیاز روزانه برای کم کردن حداکثر دو کیلو در هفته رو اپ وارد کنی متوجه میشی چقدر باید م ...

خب شما یک نوع کالری شماری هم در واقع دارید انجام میدین. من زیاد وقت و حوصله کالری شماری ندارم. بیشتر سعی می کنم غذای سالم بخورم و در کنارش از ۶ عصر چیزی نخورم.

خب شما یک نوع کالری شماری هم در واقع دارید انجام میدین. من زیاد وقت و حوصله کالری شماری ندارم. بیشتر ...

من همه چیو که قراره بخورم میزنم تو اپ کرفس که دیگه گیج نزنم و زیاده روی نکنم از طرفی هم اختیارم دست خودمه مثل رژیم دکتر نیست که اون بگه چی بخور چی نخور 

فقط سعی میکنم غذای سالم بخورم

من همه چیو که قراره بخورم میزنم تو اپ کرفس که دیگه گیج نزنم و زیاده روی نکنم از طرفی هم اختیارم دست ...

موفق باشید.

2706