2733
2734
عنوان

مامان سامیار مادر نمونه تشریف بیارییییید😍😍😍😘😘😘😘

| مشاهده متن کامل بحث + 22799 بازدید | 688 پست
مغز بادام، مغز فندق، مغز پسته و مغز گردو را نرم بکوب بعد با قند ساییده شده مخلوط کن و هر روز عصر مقدارى ازش با سرشیر مخلوط کن و بعد بخور
تقصیر خودمونه: بعضی ها عددی نبودند ما انها را به توان رساندیم!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تخم شنبلیله ۵۰ گرم‏ آرد گندم ۲۵۰ گرم‏ شکر ۲۵۰ گرم‏ کتیرا گل ۲۰ گرم‏ مغز بادام ۲۵۰ گرم‏ عسل نیم کیلو اینهاروکوبیده در عسل ریخته، روزى سه قاشق غذاخورى با آب سرد بخور
مواد لازم
جینسینگ قرمز ۵۰ گرم
پودر جوانه گندم ۱۰۰ گرم
پودر جوانه جو ۱۰۰ گرم
مغز پسته ۵۰ گرم
مغز فندق ۵۰ گرم
مغز بادام درختی ۱۰۰ گرم
پودر مالت جو ۱۰۰ گرم
آرد نخودچی ۱۰۰ گرم
نشاست ۲ کیلوگرم
پود ۲۰۰ گرم
مغز بادام زمین ۵۰ گرم
مغز بادام هندی ۱۰۰ گرم
انجیر خشک ش ۱۰۰ گرم
کنجد ۵۰ گرم
نبات ۲ کیلوگرم

روش تهیه اش:

تمام موادرو پودر کن با هم نرم آسیاب کن و هر بار دو قاشق غذاخوری از پودر چاق کننده رو به همراه ۱ لیوان آب سرد ابتدا مخلوط کن بعد روی حرارت ملایم بزار و مرتب هم بزن تا مثل فرنی قوام بیاد و نوش جان کن. به صورت روزانه دو بار یعنی یک نوبت صبح قبل یا همراه صبحانه و یک نوبت عصر ببین یعنی معجزه میکنه
2728
مامان سامیار عزیز خوشحالم ک اومدین میشه برا سرماخوردگی کودک 6ماهه بگین چی خوبه دارو گیاهی دختر من خیلی سرمامیخوره کلی دارو دادم بهش
خداجونم خیلی ممنونم بابت فرشته ای ک به من دادی
2738
نگین جان شما پونه و آویشن و بارهنگ و نبات سفید و بریز تو لیوان روش آب جوش بریز بزار بیست دقیقه بمونه صاف کن در حد ۳۰ سی سی روزی دوبار بهش بده
فرنوش جان براش بادوم درختی و کنجد آسیاب کن در حد نصف قاشق چایخوری بریز تو شیر خشکش گوشت گوسفندی و بپز و آبش و بابرنج کته کن بده بخوره آرد برنج و بادوم آسیاب شده و شکر و آب و فرنی کن براش فقط حواست باشه حتما بادکم و اول خیس کن بعد پوستش و بگیر بزار خشک شه بعد آسیاب کن
2706