2737
2739

دوستان واقعا نميدونم چيكار كنم چن روز بعد عروسيمه و امروز كارت دعوتارو گرفتيم وقتي ب مادرشوهرم نشون دادم حتي نگاهم نكرد تو تاپيك قبلي گفته بودم كه خواهرشوهرمم داره طلاق ميگيره اصلا هيچ كدوم حوصله ندارم ن درست حسابي ب لباس عروس نظر دادن اينقدر حال ندارن ك همون ي لباس عروسي ك اول پوشيدمو انتخاب كردم مامانم ميگه بگو بيان بريم تالار اخرين چيزارو اعمال كنيم غذا رو اكي كنيم تعداد بديم انگار ن انگار فقط امروز فردا ميكنن ما فرداي عروسي هم يه رسمي داريم ك ي جشن كوچيك مادرشوهربرگزار ميكنه ك شوهرم گف نميكنيم واقعا از شورو هيجان افتادم شوهرمم اصلا حال نداره هرچي ميگم با عصبانيت جواب ميده چن ماه پيش گفته بود نگيريم كلا عروسي ما حوصله نداريم خانواده من قبول نكردن گفتن يدونه دخترداريم مامانم ميگه دختر اون جدا ميشه گناه دختر من چيه و از اين حرفا و يكمم ب خاطره اين مسله بين خانواده ها شكر اب شده من بيچاره اين وسط موندم ب نظرتون من اين وسط خيلي خودخواهم؟چيكار بايد بكنم يه راه حلي بگين از استرس شبا نميتونم بخابم چن روز مونده ب عروسي همه چي رو هواست هنوز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

ما هم این پروسه رو گذروندیم واقعا باید درکشون کرد خیلی سخته ما هم سر طلاق خاهرشوهرم خیلی سختی کشیدیم کاش قبل قطعی شدن تالار این چیزا یکم عقب مینداختی عر‌سی رو که اینجوری نمیشد

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
2740

فقط،شب عروسی هیچ چی ب کتفت نباش برقص شاد باش هر کاری میخوای بکن بدا پشیمون نشی منم شرایط مشابه تو رو داشتم البته برا من مادر شوهرم مریض بود کلد فیلم عروسی انگار عذاست همه گریه میکنن کلا نابود شد شب عروسیم

2706