2733
2734
عنوان

نزديكه عروسيمه اما زياد خوشحال نيستم

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 28 پست
ما هم این پروسه رو گذروندیم واقعا باید درکشون کرد خیلی سخته ما هم سر طلاق خاهرشوهرم خیلی سختی کشیدیم ...

اخه تو پروسه ي طلاقن معلوم نيس تا چن وقت طول بكشه ك راي بياد و كلا تموم شن 

عزیزم بهونشون نباشع طلاق دخترشون

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بگو حوصله عروسی نداری زن نگیر

ارزوهامو چال کنم بخاطر طلاق یکی دیگه... 

کباب_کوبیده_باریحان هستم😎.متاسفانه کاربری های پفک نمکی،بیسکوییت ماسالا و چلوکباب کوبیده رو هم از دست دادم😁✌️کی گفته من بی احساسم؟ من هر 1 ساعت احساس گشنگی میکنم! 🤭🤤😂️
2731
نه چون از چن ماه قبل تالار گرفته بودبم پدربزرگمم مريضه مامانم ميگه خدايي نكرده ي چيزي ميشه تا ي سال ...

عزیزم هم اونا حق دارن هم شما ولی شما یکم درک کنید.

سعی کنید کارارو شما بیشتر پیگیری کنید

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️

دو طرف حق دارین،میدونی طلاق پروسه سخت و ازاردهنده ای هست ادم اذیت میشه حق دارن شوق ندارن 

توام حق داری عروسی و...

کاش مینداختین ی چن وقت دیگه یا اگه  میخواین برین سرخونه زندگیتون  ی مهمونی میگرفتین عروسی رو بعدا 

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم
از اول كلا ميگفتن ب جاي عروسي بريم سفر من قبول نكردم الانم ك اينجوري شد اصلا حال و حوصله عروسي نيس

حس میکنم علاوه بر حوصله نداشتن اینم براشون بهونه شده عروسی کنسل کنن

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

حالا خواهرشوهر و خونوادش اینقدر ناراحتن خوب رو طلاق تجدید نظر کنن و مشاوره برن شایدم جدا نشن والله منم خواهرشوهر فوت شد و بعد یکسال عروسی گرفتیم همه ی کارا هم خودمون با شوهرم انجام دادیم هیچکس از اونا کمکمون نکرد مثل مهمون اومدن و رفتن من که اصلا اهمیت ندادم عروسی یه شبه نباید به خاطر دیگرون خرابش کرد