2733
2734
عنوان

مامان سامیار مادر نمونه تشریف بیارییییید😍😍😍😘😘😘😘

| مشاهده متن کامل بحث + 22797 بازدید | 688 پست

@maman-samiyar    ‍ iyar

سلام مامان مهربون.ممنون از این همه وقتی که گذاشتی.من تازه این تاپیکو پیدا کردم. خیلی چیزا رو یادداشت کردم برم بخرم و واسه پسرم شروع کنم. ۱۳ ماهشه و هشت و نیم کیلو.۲ کیلو کم داره .

خیلی غذانمیخوره.اماشیرخوردنش بد نیست.

۱.غذا وزنشون رو بالا میبره تو این سن یا شیر؟

۲. بیشتر کدومو بدم؟شیر یا غذا؟

۳.درضمن بعضی چیزا که مقوین تا چند ساعت سیر نگهش میدارن و چیزی نمیخوره. مثلا یه بار بستنی با پودر نارگیل و کنجد و پسته دادم تا چهار پنج ساعت هیچی نخوردد.اینطوری بشه اشکال نداره؟ وزنش کم میشه اینطوری یا زیاد؟

۴.سرلاک چاق کننده میشناسی معرفی کنی؟

۵. در روز چند وعده بخورن خوبه؟ مثلا روزی یه بار این غذاهایی که گفتی رو بدیم برای وزن گیری کافیه یا هر وعده باید بدیم؟حجم وعده ها چقدر باید باشه؟ چندتا قاشق غذاخوری؟ پسرم کلا نهایتا دوبار میخوره در حد نهایتاسه قاشق غذاخوری.

@maman-samiyar    ‍ iyar سلام مامان مهربون.ممنون از این همه وقتی که گذاشتی.من تازه ...

سلام دوست خوبم 

تو این سن شیرمکمل غذاشه باید خوب غذا بخوره عیب نداره اگر چندساعت بعدم چیزی نخورد مهم کیفیت غذاییه که بهش میدی

تقصیر خودمونه: بعضی ها عددی نبودند ما انها را به توان رساندیم!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ...وقتتون بخیر...من پسرم ۳۰خرداد پنج سالش میشه تو نوزادی مشکل عفونت ادراری وسنگ کلیه داشت البته ...

ببین برو از صفحات1تا10 دستورات و بهش بده به دارو بسنده نکن

2728
ببین برو از صفحات1تا10 دستورات و بهش بده به دارو بسنده نکن

سلام عزیزم خوبی ،ممنون بابت همه دستور پخت ها

پسرم هفده ماهشه،میتونم بدم بهش اینارو؟

جز ب آغوش تو ،آرمگهی نیست مرا.....
سلام عزیزم خوبی ،ممنون بابت همه دستور پخت ها پسرم هفده ماهشه،میتونم بدم بهش اینارو؟

سلام عزیزم خواهش میکنم

البته ماشالله شیرمردی شده

2740
یه صفحه رو خوندم عالی بود ان شاالله از فردا شروع میکنم براش درست میکنم 

سوالی هم داشتی ازم بپرس

تاجایی که بتونم جواب میدم

سوالی هم داشتی ازم بپرس تاجایی که بتونم جواب میدم

سلام مامان سامیار خدا خیرت بده عزیزم خیلی ممنونم برای این دستورات غذایی خوشکلی ک برای ما مامانا گذاشتی..مامان سامیار جان پسرم ۱۰ ماهشه قبلا سوپ هاشو میخورد ولی از وقتی وارد ده ماهگی شده هر نوع سوپی درست میکنم قورتش نمیده اب ابکی بهش میدم فورت نمیده یکم غلیظ تر درست میکنم عوق میزنه قورت نمیده تروخدا بگید چیکار کنم ..چه چیزایی رو میتونم براش درست کنم

سلام مامان  سامیارعزیز.لطفا وخواهشا کمکم کن.پسرم دوسال وپنج ماهشه.برخلاف همه که میگندبچه هاشونا ازشیرکه گرفتندغذا خور شدند بچه من اشتهاش کمترشد.ولی الان یک ماهه که اشتهاش کاملا کورشده.یعنی اصلا هیییییچ غذایی نمیخوره به خاطر همین هم ضعیف شده وزود به زود مریض میشه.فقط اگه شکلاتش بدم میخوره که نمیدمش.لطفا کمکم کن چی براش درست کنم که هم مقوی باشه هم دوست داشته باشه هم اشتهاشا بازکنه.ممنون میشم زودجوابمابدی عزیزم.لطفا تنقلات وشکلاتهای سالم ومقوی هم اگه بلدیدبهم بگید.ممنون میشم لزیزم