2737
2734
عنوان

مامان سامیار مادر نمونه تشریف بیارییییید😍😍😍😘😘😘😘

| مشاهده متن کامل بحث + 22786 بازدید | 688 پست
خوب سیب زمینی و ریز ریز کنید و سرخ کنید بزارید کنار قارچ و گوجه رو هم ریز ریز باهم سرخ کنید بزارید کنار بعد تو یه ظرف تخم نرغ و بشکوتید و خوب هم بزنید و مواد سرخ شده رو بهش اضافه کنید کمی نمک بزنید تو یه ماهیتابه نچسب کمی روغن زیتون بریزید و مواد و که خوب مخلوط کردی بریزید این تو جند تا زیتونم بریزید روش دوطرفشو سرخ کنید بیارید برای بچه هابگید اینم پیتزا هرچی ماهیتابه کوچیک تر باشه مواد ضخیم تر میشن
تقصیر خودمونه: بعضی ها عددی نبودند ما انها را به توان رساندیم!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیر و کمی یخ و خامه و بستنی و مغزیجات و بریزید تو مخلوط کن خیلی بامزه کف میکنه اگه بستنی طعم دارم بریزید که خوش رنگم میشه با کمی شکر بعد بریزید تو لیوان با نی بدید به بچه ها
2728
کنجد و کمی بو بدید و بهد تو عسل بدون موم بریزید و کمی مغزیجات خوب ورز بدید و تو سلفون کمی چرب کنید و مواد ورز داده شده رو بریزید توش کوچیک کوچی باشه که هروعده یکی بهش بدید بذارید تو یخچال عصر ها یکی بدید دست بچه تا بخوره
2738
مرغ و اول خوب بپزید بعد رنده کنید و تخم مرغ و بشکونید توش و نمک‌بزنید مثل کوکوسبزی بریزید کف ماهیتابه دوطرفشو سرخ کنید
رویا جان تو ۱۴ ماهه بچه ها اگه میایین و یرمیزنید و به دردتون میخوره من باز دستور غذایی بزارم اگه نه که منم نیام دوست جونیا
نون تست بگیرید دورشو جدا کنید تو شیر خیس کنید بعد درش بیارید و کمی کنجد و بادوم آسیاب شده بهش بزنید کمی شکر و زرده تخم مرغم بزنید خوب ورز بدید و بعد سرخ کنید
مرغ و اول از استخون جدا کنید بعد بزیر و با رنده رنده کنید کمی قارچ رنده کنید کمی سیب زمینی رو ریز ریز خیلی ریز کنید و اول سرخ کنید و بعد اضافه کنید بعد یه تخم مرغ توش بشکنید و خوب هم بزنید و مثل کوکو بریزید کف ماهیتابه که با کره و روغن زیتون چربش کردید هردوطرف و سرخ کنید
2706