2737
2734
عنوان

مامان سامیار مادر نمونه تشریف بیارییییید😍😍😍😘😘😘😘

| مشاهده متن کامل بحث + 22851 بازدید | 688 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مامان سامیار عزیز من به دختر م پودر کنجد رو توی سوپ و فرنی ریختم و دادم آون روز مزاجش 5 بار کار کرد همیشه روزی یک بار بود دیگه نداد م آیا مثل خرما که راهنماییم کردی برای کنجد هم راه حلی هست؟
2731
سلام مامان سامیار انشالله سال خوبی با خانوادتون داشته باشین در مورد دمنوشا کامل توضیح میدین ک کدوم تو چه موقعی بدیم ک دارو ندیم من دخترم الا 5ماه و دوهفته اینقد دارو سرماخوردگی برا عفونت و خلط سینه دادم بهش دلم کبابه براش یه توضیح کامل میدین لطفایه دنیا ممنون
خداجونم خیلی ممنونم بابت فرشته ای ک به من دادی
مامان سامیار میشه کمکم کنی پسر یازده ماهه سه روز اسهال استفراغ داشت کلی وزن کم کرده اشتها هم نداره چیا بدم که زود سرحال شه و جون بگیره اگه چیزی بلدی کمکم کن امروز فقط یه نصف موز و یه پیاله کوچیک فرنی که با اب درست کرده بودم و یک سوم سیب خورده وزنش همش داره کم میشه
سلام مامان سامیار عزیز ببخشید میدونم ب تاپیک مربوط نیس ولی گفتم شپا دارو گیاهی اینا رو اطلاعات داری ازت بپرسم من قبل بارداری 54 کیلو بودم تو بارداری تقریبا ب 60 رسیدم و الان ک پسرم سیزده ماهشه ب زور 44 کیلو شدم تو رو خدا اگه راه حلی داری کمکم کن کلا آب شدم خوراکممم خیلی خوبه خیلی میخورم چیزای پر کالری میخورم بعد هذا معمولا ی چیز شیرین میخورم خرما و کشمشم تو برنامم هس ولی اصلا دریغ از یه گرم واقعا استخونام زده بیرون اگه راه حلی دارین یا پدر محترمتون راهی دارن ممنون میشم بگین راستی جوانه گندمم میخورم شربت فروگلوبینم خوردم اصلا هیچی هیچ فایده تی نداره
پیوند عزیزم البته راههای دارویی بسیار هست اما قبلش حتما باید بری چکاب بدی شاید خدایی نکرده مشکلی باشه اگه به امید خدا مشکلی نبود حتما بهت راهنمایی موثر میدم
تقصیر خودمونه: بعضی ها عددی نبودند ما انها را به توان رساندیم!!
2740
نفس جان الان باید با مزه ها بازی کنی سیب زمینی رو آب پز کن بعد ورقه ورقه کن روش کمی کنجد بپاش و پنیر پیتزا بریز و بزار تو ماکرو بعد بده بخوره یا گوشت گوسفندی رو خوب بپز بعد له کن با عدس پخته و له شده مخلوط کن بده بخوره
مامان سامیار جون واسه دختر من که هفت ماهشه یاد میدی بهم چه غذا ها و سوپایی میتونم بدم؟
تاحالا بهش فرنی و حریره وفرنی سیب و سوپ میدم. تو سوپش هویج سیب زمینی کدو حلوایی برنج جو عدس ماش ران مرغ گشنیز جعفری میریختم میکس میکردم میدادم.حالا میخوام تو سوپش ماهیچه ام بریزم.پای مرغ و قلم و از کی بدم؟
دخترم خیلی شکموعه شیرخشکی ام هست کلا غذارو بیشتر دوس داره وعده شیرش خیلی کم شده۰
حالا که تمایلش به غذا خوردن زیاده چیا براش شروع کنم دیگه؟ زرده تخم مرغ یا خرما یا تخم بلدرچین از کی بدم؟؟
پیوند جان دل منم براتون تنگ شده بود خواهری خوب پس کنسرو ذرت بگیر با قارچ آبپز و سس مخلوط کن بخور قبل غذا حتما هویج بخور اشتهات و باز میکنه شیب زمینی آبپز کن حلقه حلقه کن و روش کره و کنجد و پنیر پیتزا بریز بزار تو ماکرو آب شه بخور دمنوش هارو هم الان برات مینویسم
2706