2733
2734
عنوان

مرد هارو میشه دوباره عاشق کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1487 بازدید | 51 پست
یکم کارت مشکل میشه ولی شدتیه

میشه بهم یاد بدی؟

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرد مجرد گول میخوره به نظرتون؟

منظور مجرده دیگه، متعهلا که صاحب دارن، جواز نداره :/ ؛)

انگشت در حلق کردم و تمام خرافاتی را که به نام اعتقادات به خوردم داده بودند بالا اوردم، چیزی در من زنده شد به نام "انسانیت"... 
2731

میخوام ببینم شوهرم هنوز عاشق عشق بچگیشه یا ن،انقد این عذابم میده که دارم دیوونه میشم

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛
2740
ببین مردا عاشقدخترای مستقل میشن نباید آویزونشون بشی باید بزاری اونا بیان سمتت یه مدلی که گیج بشن نه ...

نه بابا انقدرا هم شاخشون نکن ؛)

نمونه ش مردای اطراف من کسایی مخشون رو زدن که نگو و نپرس. 

بیشتر به هنر مخ زنی ربط داره ؛)

انگشت در حلق کردم و تمام خرافاتی را که به نام اعتقادات به خوردم داده بودند بالا اوردم، چیزی در من زنده شد به نام "انسانیت"... 
میخوام ببینم شوهرم هنوز عاشق عشق بچگیشه یا ن،انقد این عذابم میده که دارم دیوونه میشم

وا  اگ عاشقش بود ک چرا اومد تو رو گرفت ؟‌؟؟؟

حتما عاشق تو بوده وگرنه اون ی دوست بچگی بوده ک کاملا هم طبیعی هست حالا اسما عشق بچگی میگن ولی اونموقع عشق نمیفهمیده ک 

از کجا یاد بگیرم من هیشه اینو سرچ میکنم ولی یاد نگرفتم واضح نمیگن 

ببین مثلا خیییلی به خودت برس باهات که حرف میزنه غرقت میشه تو یه نگاه کوچولو کن خیلی نگاه نکن خودتو با چایی قهوه چیزی سرگرم کن مثلا بیرون میبینتت یه نگاه عادی کن و پر ابهت باش هروقت سعی کرد خیلی باهات حرف بزنه حوالش کن  به یه وقت دیگه بگو ببخشید خیلی دلم میخاد باهاتون صحبت کنم امروز بکم سردرد دارم اینطور پیگیرت میشه

سلام، به عنوان یه آقا، فقط خودت باش و بس.. نیازی به این مسائل نیست و این مسائل که مردها دو بار عاشق یک فرد بشن، ببینید همه احتمال وجود داره و رای کلی نمیشه صادر کرد در این مورد... 

آقا هستم 
2706