2733
2739
عنوان

مرد هارو میشه دوباره عاشق کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1483 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام، به عنوان یه آقا، فقط خودت باش و بس.. نیازی به این مسائل نیست و این مسائل که مردها دو بار عاشق ...

حالا ک اینجا ناشناسه میگم

چرا هیچ پسری منو دوست نداره انگار نیمه گمشده ندارم 

پسرا چ جور دخترایی دوست دارن ؟

سلام، به عنوان یه آقا، فقط خودت باش و بس.. نیازی به این مسائل نیست و این مسائل که مردها دو بار عاشق ...

ولی مجازی ک باهاشون حرف میزنم همه خودشونو میکشن باهام دوست شن الا حضوری ک مهمه

البته مجازی رو محل نمیزارم دوست نمیشم ولی واقعا چرا

2728
اتفاقا آدم حسابشان نکنی خودشون آویزونت میشن  

همون دیگه

اخه گفتی عاشق زنای مستقل و ..... میشم

منظورم از نگو و نپرس ، زناشون هست، هیچ ویژگی خاصی نداره ولی اینارو تور کردن ؛)

انگشت در حلق کردم و تمام خرافاتی را که به نام اعتقادات به خوردم داده بودند بالا اوردم، چیزی در من زنده شد به نام "انسانیت"... 
 حالا ک اینجا ناشناسه میگم چرا هیچ پسری منو دوست نداره انگار نیمه گمشده ندارم  پسرا چ ...

میشه سنتون رو بفرمایید؟ببینید دارید درباره یک طیف مختلفی از انسان ها با هزاران طرز تفکر صحبت می کنید، این سوال که پسرها چجور دختری رو دوست دارن! در این جواب باید بگم هر پسری یه تریپ شخصیت از دخترها رو می پسنده و  پسرها شبیه به هم نیستن... ببینید عوامل زیادی در ازدواج نکردن پسرها دخیل که مهترین اونها مسئله  اقتصادی و مالی است

آقا هستم 
2740
بلدی مخ بزنی  من بلد نیستم 🥲

ببین مخ زنی هیچ قانون و تکنیک خاص و تعریف شده نداره خب.

ولی باید یجوری مخ طرف رو بزنی که اون بیاد مختو بزنه ولی خودش نفهمه اول تو مخشو زدی که بیان مختو بزنن. 

فهمیدی؟

انگشت در حلق کردم و تمام خرافاتی را که به نام اعتقادات به خوردم داده بودند بالا اوردم، چیزی در من زنده شد به نام "انسانیت"... 
میشه سنتون رو بفرمایید؟ببینید دارید درباره یک طیف مختلفی از انسان ها با هزاران طرز تفکر صحبت می کنید ...

۲۷ ام البته 

دغدغه ام شوهر کردن نیستااا ولی خب ناراحت میشم ک چرا دوست ندارن

من تمام تمرکزم روی هدفام هست  کم هم میرم بیرون

ولی خواهرم دقیقا مث خودمه همون روزای کم هم میره خواستگار تورو میکنه 😅

ببین مخ زنی هیچ قانون و تکنیک خاص و تعریف شده نداره خب. ولی باید یجوری مخ طرف رو بزنی که اون بیاد م ...

جدییی ینی اول دخترا مخ میزنن؟؟ من فک کردم غیر ارادی هستتتت خود پسرا اول میان جلو  بعد مخ دختره رو میزنن 

۲۷ ام البته  دغدغه ام شوهر کردن نیستااا ولی خب ناراحت میشم ک چرا دوست ندارن من تمام ت ...

بنظرم نگرانی نداره و اینکه 27 سال باید کمی منطقی تر و پخته تر به این قضایا نگاه کنید. خب دوست نداشته باشن از نظر خودتون، اما یه جمله معروف هست که زندگی همچنان ادامه داره و  اینکه این مسائل حاشیه هستند و بنظرم ضایعات تفکر هستند و باعث میشه شما آرامش نداشته باشید

آقا هستم 
جدییی ینی اول دخترا مخ میزنن؟؟ من فک کردم غیر ارادی هستتتت خود پسرا اول میان جلو  بعد مخ ...

نه بابا اول مااااا لوللل

خود اون بنده خداها فکر میکنن اول خودشون هستن، البته تا این لحظه ؛) الان دیگه همشون فهمیدن :) لو رفتیم لنتی :/ ؛)

2706