2733
2739
عنوان

پکیچ ورژیم زیبایی جنین

533 بازدید | 6 پست

خانوما کسی پکیج زیبایی جنین ورژیمشو گرفته ؟؟؟تواینستا؟؟ جوابم گرفتید؟؟؟ میشه جواب منوبدید و تجربیاتتون رو بگید اصلا تاثیرداره؟؟؟ لطفاا کسایی که خریدید نتیجه گرفتید؟؟؟

ژن حرف اول رو میزنه

دوم تغذیه خوب 

میوه هایی مثل گلابی انار انگور و سیب

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منظورتون پیج غزل شیداییه؟؟ منم دیدم  تو هایلایتام خیلی رضایت داشت ولی معلوم نیس چقد درسته&nbs ...

آره همونو میگم دقیقاا انقدر کلاه برداری زیاد شده و دست هپه رو شده آدم نمیتونه باورکنه من ازخیلیا پرسیدم هیچکس نگرفته و اعتقادم نداره ...نمیدونم اینهمه آدمو میزاره باورمیکنی ۴ساله دارمش ولی نمیتونم اعتمادکنم؟؟؟

2728
آره همونو میگم دقیقاا انقدر کلاه برداری زیاد شده و دست هپه رو شده آدم نمیتونه باورکنه من ازخیلیا پرس ...

دقیقاااا منم مثل شمام ادم‌نمیتونه باور کنه 

ببین تغذیه خوب روی پوست ومو شفافیت بچه میتونه تاثیر بزاره  و همون پوست زیبا باعث زیبایی میشه قطعا 

ولی اینکه رنگ چشم با تغدیه عوض بشه یکم‌زیادی غیر قابل باوره😁