2752
2734

اه چقدر احساس بدی بود سه نفر صدا میکردن دونفر اینور پرده نشسته بودن دکتره و همکارش خوب بودن اونجاهم نیمه تاریک بود ولی بعد که برگشتم اون خانومه که بعد من بود یجوری نگام میکرد😒🤕🤧ایششش🤦‍♀️

بچه ها الان اینجا درمورد تنبلی هیچی ننوشته یعنی من مشکلی ندارم؟عکسشو بذارم ببینید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگ ذخیره تخمدان کم باشه یا نرمال دکتر بهت میگ همون موقع و تو برگه جواب سونو مینویسه اگ تنبلی هم داشته باشی میگ ک در چ حده خیلی بیشتر میخای مطمئن بشی آزمایش هورمونی بده زیر و بم بدنتو میکشن بیرون 😁

اگ ذخیره تخمدان کم باشه یا نرمال دکتر بهت میگ همون موقع و تو برگه جواب سونو مینویسه اگ تنبلی هم داشت ...

ذخیره ی تخمدانو چی مینویسن؟الان برای من فقط اندازه ی رحم و تخمدانها و اندومترو نوشته بعدپ نوشته مایع ازاد دیده نمیشود و فلان

ذخیره ی تخمدانو چی مینویسن؟الان برای من فقط اندازه ی رحم و تخمدانها و اندومترو نوشته بعدپ نوشته مایع ...

خب دکتر موقع سونو هیچی نگف ک نرماله یا غیر نرمال ؟ اگ نگفته پس مشکلی نداری چون عموما میگن موقع معاینه ک ذخیرت کمه و تنبلی داری و یا درباره شدت اندومتریوز میگن یا درباره لوله های رحم…اگ چیزی نگفته اوکی بازم میخای مطمئن شی ببر پیشه دکترت تا ببینه