2733
2734
عنوان

سامسونگ a33یا شیائومی نوت 11پرو؟

640 بازدید | 21 پست

کدومشون بهتره ؟ دوربین و کارایی شیائومی رو بیشتر میپسندم اما  شنیدم ، مثل اینکه بعد یکسال هنگ می‌کنه و داغ میشه وعمر مفیدش خیلی کمه ؟

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من آ ۳۳ دستمه الان بدک نیست

دوربینش خیلی برام مهمه ..؟ میگن سلفیش خوب نیست؟

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 
2738
قطعا نوت ۱۱ پرو خیلی فرقه بینشون

میگن زود هنگ می‌کنه و برا نرم افزار آپدیت نمیده؟

شیائومی نوت۱۱پرو دارم مزایا: خیلی زود شارژ میشه، کیفیت دوربینش عالیه، حافظه ش زیاده معایب: شارژش ز ...

چند وقته داریش عزیزم؟

از لحاظ دوربین اگه مهم باشه برات  شیائومی 

ولی من باشم قطعا سامسونگ a33 

چون همه جوره خوبه بیشتر پسند میکنن 

من رفتم بخرم فروشنده گفت من هم شیائومی دارم هم سامسونگ آشنامون بود گفت من خودم همیشه سامسونگ برمیدارم سامسونگ خیلی بهتر از شیائومی هست 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
2706