2733
2739
عنوان

سامسونگ a33یا شیائومی نوت 11پرو؟

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 21 پست
اصلا شیائومی نخر پشیمون میشی redmi note 10 pro خریدم بعد شیش ماه دست دو فروختم از بس رو مخم بود

در حد 9تومن میتونم هزینه کنم  سامسونگها خیلی گرونن..

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شیائومی پوکو x3 دارم مادرشوهرم سامسونگ a33  کیفیت دوربین من خیلی بهتره و فضای بیشتری هم داره ...

چه مدتها گوشیتون دارین ؟ هنگ نمیکنه ؟

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 
همین آ۳۳ رو من ۲۰ روز پیش ۸و۵۰۰ گرفتم

والا تو دی ج ی ..کالا 7.5تا 8.5زده قیمت روز ‌..شارژر هم نداره که جدا باید تهیه کنی

2742
در حد 9تومن میتونم هزینه کنم  سامسونگها خیلی گرونن..

2 تومن بزار روش Samsung a52s بخر شیائومی اول فک میکنی چقدر ارزون و با امکانات هست وقتی خریدی می فهمی آشغال محضه من بعد چهار ماه استفاده وسط کار یه باره یه لکه سیاه اومد رو ال سی دیش بعد دو روز کلا ال سی دیش سیاه شد 4 تومن دوباره افتاد رو دستم که ال سی دیش رو عوض کنم

چه مدتها گوشیتون دارین ؟ هنگ نمیکنه ؟

اردیبهشت امسال خریدم اثلا هنگ نمیکنه خیلی ازش راضیم خیلی زود شارژ میکنه دیر هم شارژش تموم میشه از همه مهمتر فضای زیادی داره و دوربینش عالیه پرتره ش خیلی قشنگه بخصوص

رایانم زندگیم همیشه بمون برام 🩷🧿