2733
2739
عنوان

برنامه نویسی

| مشاهده متن کامل بحث + 302 بازدید | 22 پست
پس رفتی!!چجوریه؟واقعا سخته؟هزینش چقدمیشه

نه حضوری نمیرم

از یوتیوب راحت میشه یادگرفت

پنجره را باز کن و از این هوای مطبوع بارانی لذت ببر خوشبختانه باران ارث پدری هیچکس نیست💚🌿                                     #حسین_پناهی
نه  برنامه نویسی یا طراحی سایت البته میدونم طراحی سایت با html فقط میشه اما میخوام کد نویسی ر ...

کی گفته😑 html سطح پایین ترین زبان فرانته اصلا به عنوان زبان حساب نمیاد اگه میخوای طراحی سایت بخونی

برو سراغ جاوااسکریپت و بعدم یه فریم ورک قوی انتخات کن

ری اکت ، انگولار و...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

e.stekhdam jabinja این دوتا سایت ثبت نام کن فرم پر کن بزن به صورت دورکاری برات موقعیت شغلی میار ...

ممنونم

پنجره را باز کن و از این هوای مطبوع بارانی لذت ببر خوشبختانه باران ارث پدری هیچکس نیست💚🌿                                     #حسین_پناهی
کی گفته😑 html سطح پایین ترین زبان فرانته اصلا به عنوان زبان حساب نمیاد اگه میخوای طراحی سایت بخونی ...

واقعا😬

حتما

2728
واقعا😬 حتما

کلا برنامه نویسی چیزی نیست که شاخع به شاخه بپری 

اول خوب تحقیق کن مهم ترین چیز علاقه ش علاقه تو بسنج بعد شروع کن قوی هم شروع کن اگه میخوای وارد بازار کار بشی

خودتو محدود نکن تو یادگیری وقت بزار که کامل یادبگیریش از همه مهم تر یادگیری تو محیط واقعی باشه یعنی پروژه بزن به باگ بخور رفع باگ کن و..

کلا برنامه نویسی چیزی نیست که شاخع به شاخه بپری  اول خوب تحقیق کن مهم ترین چیز علاقه ش علاقه ت ...

طراحی سایت خیلی دوس دارم ولی احساس میکنم سخته

همش میگم نکنه نتونم از پسش بر بیام

نه  برنامه نویسی یا طراحی سایت البته میدونم طراحی سایت با html فقط میشه اما میخوام کد نویسی ر ...

عزیزم اگه برای طراحی سایت میخوای زبان های بهتری هم هست 

مگه میخوای بک اند کار کنی ؟

2740