2737
2739
عنوان

برنامه نویسی

300 بازدید | 22 پست

سلام

من به تازگی شروع کردم و میخوام برنامه نویسی پایتون رو یاد بگیرم

اگر بعد از اینکه یاد گرفتم چجوری به صورت دورکاری کار کنم؟ سایتی میشناسید که در این رابطه باشه

پنجره را باز کن و از این هوای مطبوع بارانی لذت ببر خوشبختانه باران ارث پدری هیچکس نیست💚🌿                                     #حسین_پناهی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی دو تا سایت دورکاری بودن که واسطه سفارش گیری بودن. تو گوگل سرچ کنی میاره.

سرچ کردم ولی چیز خاصی نبود

پنجره را باز کن و از این هوای مطبوع بارانی لذت ببر خوشبختانه باران ارث پدری هیچکس نیست💚🌿                                     #حسین_پناهی
2728
2740

منم قبلن خیلی پیگیر این کاربودم.ولی خیلی سخته..اشنایی داری بااین کار؟

دلم میخواد کلی نوار کاست بزارم جلوم که از صدای تو پر باشن، برم کنار دریا لبه ساحل، بشینم زیر نورِ مهتاب تک تکشونو گوش بدم و حین گوش دادن صدای خودت رو از پشت سرم بشنوم و بعدش این انگشتات باشن که موهای در دسته بادمو پشت گوشم بزنن😌🌊🌸🤍
با خوندن خالی نمیشه باید حتما پروژه واقعی بزنی. که معمولا باید دوسه ماه کاراموز باشی دستت بیاد سایت ...

میدونم چند ماهی طول میکشه

ولی گفتم اگه وقت بزارم واسش ارزشش رو داره یا نه یا اصلا سایت دورکاری هست🥲

منم قبلن خیلی پیگیر این کاربودم.ولی خیلی سخته..اشنایی داری بااین کار؟

مقدماتی ام

نه خیلی

مقدماتی ام نه خیلی

پس رفتی!!چجوریه؟واقعا سخته؟هزینش چقدمیشه

دلم میخواد کلی نوار کاست بزارم جلوم که از صدای تو پر باشن، برم کنار دریا لبه ساحل، بشینم زیر نورِ مهتاب تک تکشونو گوش بدم و حین گوش دادن صدای خودت رو از پشت سرم بشنوم و بعدش این انگشتات باشن که موهای در دسته بادمو پشت گوشم بزنن😌🌊🌸🤍
پایتون داری یاد میگیری برای چ کاری ؟ هوش مصنوعی ؟

نه 

برنامه نویسی یا طراحی سایت

البته میدونم طراحی سایت با html فقط میشه اما میخوام کد نویسی رو با پایتون فعلا یادبگیرم

2706