2737
2739

بچه ی من از اول سال تا الان یه اقای معلمشون بود و به شدت وابسته دیروز که رفتیم مدرسه دیدیم ایشون رو گذاشتن پایه دیگه و برا اون کلاس یکی دیگه اوردن ..و بهانشون اینه که اون اقا سال دوم تدریسشه و از پایه اول ضعیفه و اون خانم‌که اومده ۱۵ سال خدمت ..دیشب تا ساعت ۱۰ شب پسرم گریه میکرد که زنگ زدم معلمش ارومط کرو

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

چرا از اول درست تصميم نميگيرند! يه ماه گذشته بچه ها به روش  و شخصيت اون معلم عادت كردند يهويي ميزنن تو ذوقشون واقعا حق دارند از لحاظ روحي بهم بريزن ! يادمه در دوران ابتدايي براي كلاس ما هم اينطور شد و من و دوستانم خيلي ناراحت بوديم و طول كشيد با معلم جديد كنار بياييم

2738

عزیز من تو بچه ات طوری تربیت کن که به هیچکس وابسته نباشه حتی پدر و مادر ،معلم که جای خود داره

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
عزیز من تو بچه ات طوری تربیت کن که به هیچکس وابسته نباشه حتی پدر و مادر ،معلم که جای خود داره

اره درسته ..ولی میگه مامان او اقا با ما شوخی میکرد .و اینکه اخر ساعت سلفی میگرفت با بچها و تو گروه میزاشت ..خیلی شوخ طبع بودن ایشون بچهارو وابسته کردن

اره خودم فکر کنم‌به خاطر گروهی بود که داشتیم ..طفلی معلمه میگفت راحت باشید ..ولی چند نفری خوششون نمی ...

اگه همگی با هم درخواست بدید شاید برگردونن ولی چون عده ای معترض هستن احتمالش کمه بنظر من

2706