2752
2734
عنوان

معلم بخواد مدیر عوض کنه با اعتراض والدین میشه بر گردوند

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 40 پست
عزیزم بچه ها فراموشکارن دل به دلش نده سعی کن یادش بره اون اقا معلمو هی خودت نگو اره اون بهتر بود کاش ...

بدیش اینه تو همون مدرسست ...و پسرم هرروز و ساعت میبینتش..و همش میگه اقام رفته طبقه بالا ...به معلمش مگفت بیا کلاسمون من امشب میمیرم

گناه مدیر هم کم نیس حالا بعد از یکماه فهمیده این به درد کلاس اول نمیخوره؟ شهریه چند دادید؟

مدرسه دولتیه گلم ..همونه خر تو خره ..اول معلم کم بوده ایشون امدن ..ولی الان یکی دیگه گذاشتن ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عجیبه که اموزش و پرورش همچین اشتباهی کرده چون اینا توی شهریور ماه فکر کنم میرن اموزش و پرورش پایه شون رو مشخص میکنن .احتمالا کمبود معلم داشتن .بعد هرچی تجربه و تبحر دبیر تو پایه اول بالا باشه برای خوده بچه خوبه .همینطور که تعریف کردین انگار دبیر شل میگرفت.بچه ازش حساب نمیبره .پایه اول تا یکی دو هفته ی اول حروف الفباشون  شروع نمیشه و درساشون سخت نشده.سخت بشه بچه بیخیال میشه عین معلم شل میگیره و چیزی یاد نمیگیره .شما الانو نبین چند ماهه بعد رو نگاه کن

برای نابودی خواهر شوهرام صلواااات بلند.
عجیبه که اموزش و پرورش همچین اشتباهی کرده چون اینا توی شهریور ماه فکر کنم میرن اموزش و پرورش پایه شو ...

اره منم خودم موافق معلم با تجربه ام واینکه معلم جدید ۱۵ سال سابقه تدریس اول رو داره با دل پسرم چه کار کنم ..

تو مدارس دولتی مدیر زیاد به حرف اولیا گوش نمی ده.پایه اول خیلی مهمه خوب شده که معلم با سابقه اومده.ب ...

ولی بچها تو این سن بد ضربه ای خوردن ...همه تو حیاط گریه میکردن ..پسرم همین که امد از کلاس شروع کرد به گریه ..که من معلم خودم میخوام..رفت بغل معلمش

اره منم خودم موافق معلم با تجربه ام واینکه معلم جدید ۱۵ سال سابقه تدریس اول رو داره با دل پسرم چه کا ...

بهش بگو نمیدونم این معلمه خوبه مهربونه .کادو بخر بده شوهرت بیاره بگه اینو خانوم معلم فرستاد.ما ی بچه اولی داشتیم گفتیم معلمت تو خونه دوربین گزاشته.گول میخورد بعد کادو اینا رو به همین روش بهش میدادیم .روزایی که برق قطع میشد میرقصید میگفت معلم نمیبینه منو😂😂

وای چقدر خندیدم خحخ خدا خیرت بده

جدی بوددد بچه ندارم ولی خواهرزادم کلاس اولش رو پیش من بود .بچه فقط ۸ ساعت میخوابید اینقد کاردستی و بازی باهاش میکردم سه میلیون فقط من براش کاغذ و مقوا خریدم تا یاد بگیره.کتاب های گاج هم بی تاثیر نیست