2737
2739
عنوان

پسرم تب داره بالای ۳۹.میتونم استانینوفن ۳۲۵ بدمش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 71 پست

دخترمنم نزدیک ۴سالشه تب کرد امشب بهش شیاف ۵۰ زدم نصف کردم خودمم باردارم ازاینایی هستم ک تادخترم مریض شه استرس و گریه زاری میکنم😭😭😭😭تروخداهرکی پستمو دید دعاکنه تب نکنه دیگه

دخترمنم نزدیک ۴سالشه تب کرد امشب بهش شیاف ۵۰ زدم نصف کردم خودمم باردارم ازاینایی هستم ک تادخترم مریض ...

تا ۱۲ ساعت حالش خوبه نگران نباش، یه بار دیگم بزن بعد ۱۲ ساعت اگه خدای نکرده تب کرد وگرنه که نزن 

👻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا ۱۲ ساعت حالش خوبه نگران نباش، یه بار دیگم بزن بعد ۱۲ ساعت اگه خدای نکرده تب کرد وگرنه که نزن  ...

ینی نصف شب تب نمیکنه ؟اره براش حتما میزنم فردا هیچ علایمم نداره فقط اب کرد ساعت ۸ شب بیحال شد شیاف زدم بعد یه ساعت پاشد بازی کرد 

2728
روز اول تب کمتره روز دوم شدید امشب رو رد کنن میاد پایین پسر منم پنج شنبه نصف شب تب کرد دیروز شدید ب ...

ممنون

آره دوره داره و واگیر دارم هست.

ما هر چهارتاییمون گرفتیم

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
دخترمنم نزدیک ۴سالشه تب کرد امشب بهش شیاف ۵۰ زدم نصف کردم خودمم باردارم ازاینایی هستم ک تادخترم مریض ...

انشانه خوب میشه

پسر منم ۳ سالشه 

دخترم ۹ ماه 

دیروز فقط تو دکترا بودیم

بالا نوشتم دعای نور بخون 

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

شیاف دیکلفوناک۵۰داری بذار

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
ممنون آره دوره داره و واگیر دارم هست. ما هر چهارتاییمون گرفتیم

وای ما دیروز با مامانم و مادر شوهرم بودیم

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
2738
خداکنه انقدمیترسم ازتب تپش قلبم پایین نمیاد همینجور بیدارم

نگران نباش منم دختر ۸ ساله وپسر سه سالم با هم تب کردن 🥲🤕 دوروزه دارم راه میرم ابمیوه بگیر اینو بگیر اونو بگیر سوپ بپز و .... با شیاف خوب شدن بعدش دیگه تب نکردن ، دوره اش دو سه روزه میگذره ، ویروس بدیه 

👻

انشاءالله خوب میشه نگران نباش.توکلت به خدا باشه

باید قوی باشی به خاطر  بچه هات❤

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
انشانه خوب میشه پسر منم ۳ سالشه  دخترم ۹ ماه  دیروز فقط تو دکترا بودیم بالا نوشتم دعای ...

خیلی خوندم ۲۰بار خوندم فوت کردم من خودم اخلاقم بده همه همیشه مسخرم میکنن تا دخترم مریص میشه گریه زاری استرس هیپی لب نمیزنم تا وقتی خوب شه خیلی سخته بچه مریض میشه

خیلی خوندم ۲۰بار خوندم فوت کردم من خودم اخلاقم بده همه همیشه مسخرم میکنن تا دخترم مریص میشه گریه زار ...

نه عزیزم بخور تا قوی باشی بتونی نگهش داری

نگران نباش منم دختر ۸ ساله وپسر سه سالم با هم تب کردن 🥲🤕 دوروزه دارم راه میرم ابمیوه بگیر اینو بگی ...

خداروشکر که تب نکردن من خودم مریض شدم اول بعد ۸روز دخترم گرفت همشم با ماسک بودم پیششم نمیخابیدم بچم😭😭😭

خیلی خوندم ۲۰بار خوندم فوت کردم من خودم اخلاقم بده همه همیشه مسخرم میکنن تا دخترم مریص میشه گریه زار ...

عزیزم منم سر بچه اولم اینطوری بودم ، دومی که اومد یه مقدار حساسیتام کمتر شد ونصف شد ودیگه بد حال وگریه و... نبودم قوی شدم شمام همین میشه نگران نباش

👻
2706