2737
2734
عنوان

پسرم تب داره بالای ۳۹.میتونم استانینوفن ۳۲۵ بدمش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 71 پست
خیلی خوندم ۲۰بار خوندم فوت کردم من خودم اخلاقم بده همه همیشه مسخرم میکنن تا دخترم مریص میشه گریه زار ...

اره خیلی منم استرس میگیرم هی ساعت کوک میکنم اگه خوابم برد بیدا شم

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا نمییتونم عین بچه ها میمونم ازترسم میام خونه مامانم همه بهم میگن تو ک دل نداری چرا دومیو اوردی

الان خونه مامانتی؟

مامان منم 

من همش اونجا پلاسم

وقتی هم بچه مریض میشه خودمو گم میکنم دست پاچه میشم

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
عزیزم منم سر بچه اولم اینطوری بودم ، دومی که اومد یه مقدار حساسیتام کمتر شد ونصف شد ودیگه بد حال وگر ...

خدا کنه منم حساسبتم کم بشه شوهر بدبختمو عاصی میکنم هر وقت مریص بشه میگم باید مرخصی بگیری..یعنی توخواب تب نمیکنه؟

2731

[QUOTE=256237134]خداروشکر که تب نکردن من خودم مریض شدم اول بعد ۸روز دخترم گرفت همشم با ماسک بودم پیششم نمیخابیدم بچم ...[/Q

آخرش میگیرن.

دکتر گفت تو یه خونه اید.

من مسرم گرفت شوهرمم از سرکار.

بعد کوچیکه الانم من

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
خدا کنه منم حساسبتم کم بشه شوهر بدبختمو عاصی میکنم هر وقت مریص بشه میگم باید مرخصی بگیری..یعنی توخوا ...

اره خواهی نخواهی میشی ، نه دیگه با دیکلوفناک هیچی نمیشه تبم نمیکنه بگیر راحت بخواب ، یه الارم بذار ۴،۵ صبح یه کوچولو پاشو چک کن بازم بخواب

تو خواب تب کنه هعی  تکون میخوره تو جاش ومتوجه میشی ولی نمیکنه

👻
2740
ارع میگن اول و اخر میگیرن

دکتر میگفت فقط مایعات بخورین

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
اره عزیزم منم همش دستو پام میلرزه بخدا ترس ترس ترس عین خلا میشم

استرست رو کم کن میگذره اینم 

چیزی نمیشه

منم دخترم از مدرسه اورد خودمون تب نکردیم فقط ابریزش اما بچه ها تب کردن🥺

آره انگار اینسری روی بچه هاس

2706