2733
2734
عنوان

نامزدم از کارت من خرید میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1370 بازدید | 76 پست

من اصلا تحمل این رابطه رو ندارم درسته دو طرف کمک خرج هم باشن ولی نه اینکه توقع داشته باشه با اینکه در امدی نداری خود دختره با خواست خودش مهمون کنه خوبه نه این پرو بر گرده بریم فلان چیزو بخر 

یکی از مهم ترین عواملی که موجب افسردگی میشود گوش کردن به یک ندای درونی است ! ندای درونیِ انتقادگر که همیشه از شما یک بازنده میسازد
ببین وظیفه ایی نداره درست اما اذیت میشم اینطوری از کارت من خرج می‌کنه کثلا میگه بریم دوری بزنیم میگم ...

خودم ریختم پرام موند😦

این دیگ کیههههههههه

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
اتفاقا یه روز بهش گفتم حس میکنم تو خسیسی گفت من خسیس نیستم من توی زندگی میگم اگه زن میره سر کار خب خ ...

کافیه تو سرچ های گوگل بزنی مرد خسیس در نی نی سایت ببین چندتا تاپیک بالامیاد بخدا زندگیتو جهنم میکنه فرار کن توکه تعهدی بهش نداری چرا باید خرج شکم اونو بدی ؟وای وای وای حیف که تعلیق میشم بزار دهنم بسته بمونه😑

2731
اتفاقا یه روز بهش گفتم حس میکنم تو خسیسی گفت من خسیس نیستم من توی زندگی میگم اگه زن میره سر کار خب خ ...

خب آدمی با این طرز تفکر نمیدونه تو سرکار نمیری و حقوق نداری که انتظار دارع خرج کنی دفعه دیگع رک و راست بهش بگو فلانی من پول ندارم اینجوری منو معذب میکنی هی میگی اگه قراره هردفعه تو یچیزی گرفتی دفعه بعد حتما من بگیرم اصن هیچی نگیر

عزیزم کار شاخی نکرده😐 من اطرافیانم از دوست پسرشون ماشین هدیه میگیرن یه گرم طلا مگه الان چنده اونم ج ...

ببین لامذهب حالا هم که طلایی چیزی خریده رفته یک گرمیشو خریده. 

آخه انگشتر یک گرمی میشه یه رینگ خیلی نازک.

خمش باش خمش باش در این مجمع اوباش
خب مثل. از اون ورم چند روز پیش برام انگشتر یه گرمی گرفت واسه تولدم

مطمینی طلاس😁بعدم بهت بگم چون طلا تبدیل بپول میشه گرفته این از اوندسته هست فردا تمام طلاهاتو بگیره 

بگو طلا نخر لباس بخر 

دیدم که میگم 

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
اسی نمیتونی ازش جدا شی درسته؟

چرا میتونم اما گاهی کاراشو میزارم کنار هم وقتی میبینم چقد دوسم داره چقد داره تلاش میکنه همه چی اوکی شه اخلاقش رفتارش چقد خوبه اروم میشم اما این حرکاتشم خیلی ازار دهندس

لطفا برام یه صلوات بفرستین 

اشتباه نکن دوست منم تو شرایط دقیقا شبیه شما بود همش میگفت الان نامزدیم نباید از نامزدم زیاد توقع داشته باشم حالا که رفتن زیر یک سقف و دوستم حامله شده میگه زورش میاد هزینه های دکتر و سونو و دارو رو بده میگه از خونوادت بگیر درصورتی که داره برجی 30 تومن حقوق میگیره دوستم خیلی اذیته بابت این جریان

چرا میتونم اما گاهی کاراشو میزارم کنار هم وقتی میبینم چقد دوسم داره چقد داره تلاش میکنه همه چی اوکی ...

مثلا چه تلاشی عزیزم چیکار میکنه بقول مادربزرگ :دوستت دارم خشک و خالی نمیشه باید براش خرج هم بشه

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..

من باشم جدا ميشم نه بخاطر خرج كردن بخاطر بيشعوري و پر روييش و رو اعصاب بودنش

من معتقد نيستم ك حتما توي رابطه دخترا بايد پسرا رو بچاپن اما شعورم خوب چيزيه  انقد حساب كتاب و ب زبون اوردن اصلا خوب نيست حالا چ دختر باشي چ پسر

تمومش كن ب ارامش برس قطعا لياقتت بيشتر از ايناس

ببین باهاش ناراحتیتو مطرح کن‌.الان وقت نکته سنجی و ایراد گرفتنه نه بعداز ازدواج.البته مطرح کردنت اصصصلا جنبه گله و شکایت نباشه.خیلی راحت باهاش حرف بزن.بگو تو این اخلاقو داری و قصدم از گفتنش این نیست که بخام تغییر کنی یا گله کنم.میخام بدونم بعداز ازدواج اگر برم سره کار توقع داری من هرچی دارم خرج کنم یا از خونه بابام برات خرجی بیارم؟ببین چی میگه.

ببین باهاش ناراحتیتو مطرح کن‌.الان وقت نکته سنجی و ایراد گرفتنه نه بعداز ازدواج.البته مطرح کردنت اصص ...

دقیقا مشکل اینجاس که میخوام بهش بگم اما نمیدونم چی بگم چه طور بگم اقا جان من در امدی ندارم تو میدونی صد تومن تو کارتم دارم تا سر ماه بازم کارت منو میبری به خدا پریود شدم دلم شکلات خواست نگرفتم که پولم بمونه این رفت نصفشو خرج کرد اومد

لطفا برام یه صلوات بفرستین 
2706