2733
2734

شوهرم چهره خوبی داره و هر جا میره دخترا قک میکنن کیه این اما توش من دیدم 🙂 ولی خوب میبینم خودمم که چقدر جدبش میشم خودشم یکم گاهی به جدایی اینا فک میکنه یه بارم بهم خیانت کرده پشیمدن شده اما همش دوس داشت با یکی بود حوری من خوشکلم اما حوری نیستم اونا شاعلن .. قبلی چهره نداشت اما چون شاعل بود همش تحت تاثیر درامد اون بود 

کاربریم از بهمن ۱۴۰۱ به دوستم قرض دهده بودم تاپیکاش برا من نیس راجبشون چیزی نمیدونم راجب عمل معده و.... الانم باهاش کات کردم کاربری جدیدشم ندارم ارش سوالتون بپرسم لطفا سوال نپرسین ازم مرسی 
2731

نفهمیدم سوالت چیه ولی ربطی به شرکت و همکار زن نداره اگه خودش بخاد خیانت میکنه هرجا که باشه

تمام نوشته های این کاربری برای پسرمه…❤️🍃بهترین روز زندگی من ۱/۱/۱۴۰۱ روز تولد تو بود آرسام کوچولوی من..خدایا شکرت بابت همه چیز 🌱✨hope_kids_art صفحه‌ هنری من در اینستاگرام (تابلو و اکسسوری اتاق کودک)
خیانت هم کرده؟  بچه داری ؟

نه ندارم 

کاربریم از بهمن ۱۴۰۱ به دوستم قرض دهده بودم تاپیکاش برا من نیس راجبشون چیزی نمیدونم راجب عمل معده و.... الانم باهاش کات کردم کاربری جدیدشم ندارم ارش سوالتون بپرسم لطفا سوال نپرسین ازم مرسی 
نفهمیدم سوالت چیه ولی ربطی به شرکت و همکار زن نداره اگه خودش بخاد خیانت میکنه هرجا که باشه

بالاخره بودن تو شرایطم مهمه برا شوهر بی جنبه من 

بحث اینکه شوهرت بره سرکار ک زنا هستن مهم نیست اصلا هستن مردایی ک بین ۱۰۰ تا زن لختن ولی سرشونو بالا نمیارن شوهر منم تو شرکتی کار میکنه که نصف کارکنانش زنن حتی یکبارم بهم گفت ک دختره عاشق همکارم شده و زن و بچه داره و این حرفا 

ولی اینکه خیانت کرده و به جدایی فکر میکنه قصیش جداست و جدی بگیر هرچند پشیمون شده باشه اما عشق دلم خیانت چیزی نیست که بخشیده بشه بعد ۱۰۰ سالم شده باز یجایی خودشو نشون بده بهتره از مشاوره کمک بگیری 

همه چی به زیبایی نیست هرکسی قشنگی خودشو داره خودتو دست کم نگیر مردا عاشق دل پاک خانم ها میشن 

بحث اینکه شوهرت بره سرکار ک زنا هستن مهم نیست اصلا هستن مردایی ک بین ۱۰۰ تا زن لختن ولی سرشونو بالا ...

از من دل پاک تر میدونه پیدا نمیکنه شوهرم خ طاهر بین 

2706