2733
2734
عنوان

دختری با لباس های رنگارنگ

362 بازدید | 32 پست

سلام

دختری که توی محیط کاری یک شرکت بزرگ با حدود ۱۰۰۰ نفر کارمند خیلی لباس های رنگارنگ میپوشه منظوری داره؟ مثلا یک دست سبز، یک دست نارنجی، یک دست قرمز. رنگ هایی که به نظرم تو محیط کاری خیلی تو چشم میاد. خیلی خانمها لباس ست میکنن ولی این دختر خیلی جیغ ست می‌کنه. منظورش چیه الان خیلی ها میگن برای دل خودش اینجوری لباس میپوشه. واقعا فقط برای دل خودش اینجوری لباس میپوشه؟ من احساس میکنم این آدم خیلی زیاد اهل خودنمایی باشه. آیا این آدم برای ارتباط و آینده قابل اطمینان ؟

یک دختر دیگه هم هست شبیه همین لباس می‌پوشه ولی کلا ملیح تر و دلنشین تره و نظرم راجبش مثبت تره. نمی‌فهمم هدف اون دختر اولی چیه؟ میخواد تو چشم باشه؟ میخواد پز بده؟ شیفته توجه؟

کسی تحلیلی داره ممنون میشم

با اینکه فقط مشکی میپوشم

ولی چه ربطی داره ؟ حتما رنگ شاد دوس داره

بنا بر این نیست حتما منظوری داره

یه سریام هستن واقعا منظورن دارن

تا ببینم ارتباطش چجوریه با جنسای مخالف

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصلا به ما چه؟ 

به من چه؟

به تو چه؟

راسته که واقعا میگن مردم از هرچیزی حرف درمیاره ها واااا.

اصلا واس خودنمایی باشه به چه کار شما میاد که اینقد تحلیل میکنی؟

آدما فراموش نمیکنن!فقط یاد میگیرن                   چطور میشه بیصدا غصه خورد.....                            حالا که تا اینجا اومدی میشه یه صلوات واسه خوب شدن حال دلم مهمونم کنی؟🥲🖤                                                                                                                                                                      football# 
من بیشتر برام سواله ک شما چرا انقدر پیگیرشی؟ اون سلیقه ش اینطوریه خب...

خب  با این حرکتش تو چشم میاد 

بعد من از چهره اش خوشم میاد، خوش چهره است

اما دلیل منفعل بودنم اینه که حس میکنم این رفتارش طبیعی نیست

2740

اگر احیانا این دو نفر رو واسه ازدواج زیر نظر داری که چه کار به رنگ لباسش داری 

فقط از نظر رفتاری و اخلاقی مخصوصا با جنس مخالف زیر نظرشون داشته باش وگرنه رنگ لباس یه چیز سلیقه ایه

کاربری جدید نیستم....دوباره اومدم
اصلا به ما چه؟  به من چه؟ به تو چه؟ راسته که واقعا میگن مردم از هرچیزی حرف درمیاره ها واااا. ...

باشه حالا شما چرا دعوا داری. این همه پست صد تا یک غاز اینجا هست کسی چیزی نمیگه حالا ما یک سوال در مورد تحلیل رفتار یک آدم پرسیدیم همه جبهه گرفتن.

گفتم دلیلش رو نمیتونم این آدم رو تحلیل کنم احساسات متناقضی راجبش دارم می‌خوام ببینم نظر و تجربه بقیه چیه این آدم بدرد آینده میخوره یا نه

اگر احیانا این دو نفر رو واسه ازدواج زیر نظر داری که چه کار به رنگ لباسش داری  فقط از نظر رفتا ...

خب مشکل اینه که این آدم اگر خودنما باشه بعد از ازدواج هم خودنما هست!

باشه حالا شما چرا دعوا داری. این همه پست صد تا یک غاز اینجا هست کسی چیزی نمیگه حالا ما یک سوال در مو ...

اولن جنبه جواب سوالتون گرفتن نداری اگه تاپیک‌نزار و باید اینم بدونی تاپیک میزاری ممکنه هر نظری بدن چه خوب چه بد

دومن نظرمو گفتم هنوزم پای نظرم هستم 

به شما چه؟

آدما فراموش نمیکنن!فقط یاد میگیرن                   چطور میشه بیصدا غصه خورد.....                            حالا که تا اینجا اومدی میشه یه صلوات واسه خوب شدن حال دلم مهمونم کنی؟🥲🖤                                                                                                                                                                      football# 
خب مشکل اینه که این آدم اگر خودنما باشه بعد از ازدواج هم خودنما هست!

کاری به خودنمایی نیست اصلا 

بعضیا اصولا رنگ های شاد دوست دارند مخصوصا خانوما دوست دارند به خودشون برسند و جلب توجه کنند این یه چیز طبیعیه 

اما اینکه میخوای بفهمی آیا میخواد جلو جنس مخالف خودنمایی کنه یا نه اینو فقط از رفتار و طرز برخورد یک خانم با جنس مخالف میشه فهمید نه از روی لباس و رنگش 

اینو منی میگم که خودم یک دخترم و متوجه ام 

رو رفتارش تمرکز کن رفتار تو زندگی مهم تر از رنگ لباسه

کاربری جدید نیستم....دوباره اومدم

دختری که جلف لباس بپوشه رنگ جیغ و اینا اهل خودنماییه یا کمبود توجه داره

اونم کجا؟ محل کار

محل کار آدم باید بیشتر رعایت کنه عروسی که نیومده

زن زندگی نمیشن اینا... چون بعد ازدواجم همینه 

ممکنه شما نپسندی و اذیت شی خیلی