2733
2734
عنوان

تعیین جنسیت در هفته ۱۳ 😍

4194 بازدید | 54 پست

برا کیا درست بوده؟

اینو بگم بستگی ب دکتر و دستگاه و اینا خیلی داره

ولی خب ممکنه اشتباه هم پیش بیاد گاهی

سونوگرافی ک من میرم خیلی معروفه داریوش دلیری تهران 

نمیدونم میشناسین یا نه

منو گفت نی نی دخمله قاااطع و یه پسر هم دارم ک ۳ سالشه 😍 دعا کنید درست باشه

شمام بگید از تجربه هاتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ان تی به ۹۰درصد میگن دختره

وای محض اطمینان تا انومالی صبر کن

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

لطفا برای امضای منم دعا کنید🙏

مهربان تر از اونی هستم که فکرشو میکنید.  عاشق مهربانی و محبت کردن هستم. ❤️دختر قشنگم وقتی که به دنیا اومدی اولین چیزی که از مادرت یاد میگیری دوست داشتن  و مهربانی است❤️
2740

عزیزم به سلامتی

میگم شما حالت تهوع دارین؟؟؟؟؟؟؟؟

خدای بزرگ حکمتتو شکر‌/بچه دومم را باردارم/بچه اولم سه سالو نیم/خدا یا کمکم کن بتونم از پسش بربیام/بنظر خودم بچه ی دومم هم دختره مثل بچه اولم🤩🤩/واسه اسم دختر که به نفس بیاد کمکم کنید/یه اسم زیبای دخترونه انتخاب کنم😎😎(بچم پسر بود🤪)

به من تو ان تی گفت و درست بود

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊

تو رو خدا به منم جواب بدین

با یه بچه سه-چهار ساله 

و حالت تهوع بارداری چجوری کنار اومدین؟؟؟؟؟؟؟

به منم کمک کنید

خدای بزرگ حکمتتو شکر‌/بچه دومم را باردارم/بچه اولم سه سالو نیم/خدا یا کمکم کن بتونم از پسش بربیام/بنظر خودم بچه ی دومم هم دختره مثل بچه اولم🤩🤩/واسه اسم دختر که به نفس بیاد کمکم کنید/یه اسم زیبای دخترونه انتخاب کنم😎😎(بچم پسر بود🤪)

ويارت با زمان بارداري پسرت فرق ميكرد؟

منم پسرم ٣.٥سالست الان باردارم تهوعم نسبت ب اولي هزار برابره

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 
2706