2752
2734
عنوان

تعیین جنسیت در هفته ۱۳ 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 5212 بازدید | 54 پست
خوشبحالت دختر من باید بزور غذا بریزم دهنش حتی اب هم میخاد میگه خودت بهم بده دسشویی میگه باهام بیا ...

نه پسر من مستقله دستشويي خودش ميره شلوارشو ميپوشه در مياره اب اينا دم دستشه خودش ميخوره غذا رو فقط من ميدم خودش بازي ميكنه بيشترم كارتن ميبينه حالم خوب بود عصرا ميبردمش پارك الان واقعا نميتونم😞

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه پسر من مستقله دستشويي خودش ميره شلوارشو ميپوشه در مياره اب اينا دم دستشه خودش ميخوره غذا رو فقط م ...

اه 

باز شما چهار هفته جلوتر از منی

خوشبحالت

من تازه دارم به بوی شوینده و یخچال و پیاز حساسیت نشون میدم‌

خیلی هم ترسیدم

اخه سر بچه اول بخاطر تهوع زیااااااد تو بیمارستان بستری شدم

بیا واس همدیگه دعا کنیم این روزا زودتر بگذره🙏🏻🙏🏻

خدای بزرگ حکمتتو شکر‌/بچه دومم را باردارم/بچه اولم سه سالو نیم/خدا یا کمکم کن بتونم از پسش بربیام/بنظر خودم بچه ی دومم هم دختره مثل بچه اولم🤩🤩/واسه اسم دختر که به نفس بیاد کمکم کنید/یه اسم زیبای دخترونه انتخاب کنم😎😎(بچم پسر بود🤪)
اه  باز شما چهار هفته جلوتر از منی خوشبحالت من تازه دارم به بوی شوینده و یخچال و پیاز ح ...

منم ي روز در ميون زير سرمم ب كمپلكس و تزرريق دميترونم دارم ي درصدم روم تاثير نداره افسردگي بارداريم گرفتم بعضي وقتا ميگم خدايا صب ديگه پا نشم راحت شم از اين زندگي ثانيه اي بدون تهوع نيستم 

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 
اه  باز شما چهار هفته جلوتر از منی خوشبحالت من تازه دارم به بوی شوینده و یخچال و پیاز ح ...

ميگن دخترا خيلي ويار بدي دارن هورمونو سريعتر بالا ميرن 

منم ي روز در ميون زير سرمم ب كمپلكس و تزرريق دميترونم دارم ي درصدم روم تاثير نداره افسردگي بارداريم ...

اخ

خدا خودش کمکمون کنه

من میگم کاش زودتر تموم شه این دوران

من کرونا گرفته بودم پارسال

الان میگم این صد پله بدتر از کروناس

فقط باید خدارو صدا بزنیم تو تک تک ثانیه ها

من سر بچه اولم مرگ رو جلو چشمم دیدم

آب نمیتونستم بخورم

داشتم از تشنگی میمردم

خدای بزرگ حکمتتو شکر‌/بچه دومم را باردارم/بچه اولم سه سالو نیم/خدا یا کمکم کن بتونم از پسش بربیام/بنظر خودم بچه ی دومم هم دختره مثل بچه اولم🤩🤩/واسه اسم دختر که به نفس بیاد کمکم کنید/یه اسم زیبای دخترونه انتخاب کنم😎😎(بچم پسر بود🤪)
ميگن دخترا خيلي ويار بدي دارن هورمونو سريعتر بالا ميرن 

من سر بچه اولم یه تقویم داشتم فقط خدا خدا میکردم روز تموم بشه و شب بشه

با حالت نفرت اون روز رو با خودکار خط خطی میکردم

😭😭😭

اخ خدا خودش کمکمون کنه من میگم کاش زودتر تموم شه این دوران من کرونا گرفته بودم پارسال الان میگم ...

تا اخرش همينجوري بودي؟

تا اخرش همينجوري بودي؟

نه

شدتش تا هجده هفته بود

ولی بعدش یکم بهتر شدم

من سر بچه اولم یه تقویم داشتم فقط خدا خدا میکردم روز تموم بشه و شب بشه با حالت نفرت اون روز رو ...

من ديشب انقدد حالم برد بود خاستم بخابم اين پهلو به اون پهلو ميشدم اوق ميزدم رفتم ددستشويي بالا اوردم از شدت ضعف لرز كردم رفتم زير پتو نفهميدم كي خابم برد انقد ضعف داشتم سرما هم خوردم نميتونم عطسه كنم يكيشو ميتونم مديريت كنم دومين عطسه رو بالا ميارم روزگارم اخرته يزيد شده داغونم بقران 

من ديشب انقدد حالم برد بود خاستم بخابم اين پهلو به اون پهلو ميشدم اوق ميزدم رفتم ددستشويي بالا اوردم ...

😭😭

خدایا خودت کمکمون کن

بخدا بعضیا حامله میشن هیچیشون نمیشه

😩😩

سر پسرمم ويار و تهوع داشتم ولي نه ب اين شدت

الان صد روزه ميخام با بچم برم شهر كتاب يكم براش خريد كنم من كه نميتونم باهاش بازي كنم اون خودشو سرگرم كنه بخدا اصلا نميتونم تهوع نميذاره صورتمو صبح نميتونم بشورم تهوعم ميگيره 

خم نميتونم بشم حالت سجده حالم بهم ميخوره بعضي اوقات ب بدبختي ب پسرم غذا ميدم انقد ك نابوده حالم خونه زندگيمو كثافت برداشته

😭😭 خدایا خودت کمکمون کن بخدا بعضیا حامله میشن هیچیشون نمیشه 😩😩

من ك فك ميكنم تا ابد خوب نميشم😭😭

خدايا شكرت ولي ي توانايي بده قربونت

ب شدددت

پس به بچتون چجوری رسیدگی میکنین؟؟؟؟؟

الان با این دوست چت میکنیم

ما هم حالمون خراب و داغونه

2706