2733
2734

واقعا اینکه تو تصمیم گیری هاش باید بقیه بهش کمک کنن اذیتم میکنه    مرد باید همه فن حریف باشه   حتی تو ماشین گرفتن هم زیاد اطلاع نداره   مارک وسایل برقی هارو نمیدونه  مثلا سر اینکه امرسان یه برند نابوده باید بحث کنیم   رفته همه وسایلشو این مارک خریده بدون مشورت

بهش گفتم  من مردی میخام بشه بهش تکیه کرد   اگاه و مطلع باشه  زندگی ک فقط خیار و بادمجون خریدن نیست(بیست و چهار ساعت مادرش اینو فرستاده براش ماس بخره  کدو بخره  روزی دویست بار) وقتایی ک خونه هست

حس میکنم خیلی تند حرف زدم   حرفم اشتباه بود؟ 

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

مردااکثراهمینن سردرنمیارن ازین چیزا،درضمن اسنوانابودنیس خیلی عالیه

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..

مارکای ال جی و سامسونگ گرونه اسی درک کن گلم 

میخوای انتقاد کنی انقدر تند نباش 

از تکنیک ساندویچ استفاده کن

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
مردااکثراهمینن سردرنمیارن ازین چیزا،درضمن اسنوانابودنیس خیلی عالیه

شما اسنوا چه چیزاییشو دارین؟

واقعا خوبه؟

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
شما اسنوا چه چیزاییشو دارین؟ واقعا خوبه؟

من تلویزیون ویخچالش رودارم،واقعاکیفیت هردوشون خیلی بالاست هیچ ایرادی ندیدم ازشون بهترینن

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
2706