2370
2368
بچه ها میدونستین تنها کلینیکی که ضمانت ۱۰ ساله عدم بازگشت پلک رو میده و کارش به صورت تخصصی جراحی افتادگی پلک هست RMC هست . پیشنهاد میکنم برین پیششون عمل چشم گربه ای هم انجام میدن و کارشون کاملا حرفه ای و تخصصی هست . نه اینکه تحت نظر من برین اونجا ولی اینجا رو هم باجاهای دیگه مقایسه کنید و عاقلانه تصمیم بگیرید! 
2372
ما چهارصد ملیون بود هنوز نمی‌تونیم بچه دار بشیم برو دکتر حتماا

عزیزم شاید مورفولوژی و تحرک اسپرماش مشکل داره . همیشه تعداد بالا مهم نیس.  اسپرمای کم با تحرک و مورفولوژی خوب خیلی بهتر از اسپرم زیاد با تحرک و مورفولوژی بد  عمل میکنن .... شایدم خود شما تخمدانات ضعیف باشه ... همسرم فقط تعدادش کمه اما تحرک و مورفولوژیش خوب بود 

عزیزم شاید مورفولوژی و تحرک اسپرماش مشکل داره . همیشه تعداد بالا مهم نیس.  اسپرمای کم با تحرک و ...

عزیزم همه اینا کنار هم مهمه نرمال باشن یعنی هم تعداد هم حرکت  حرکتشون هم زیاد پایین نبود ولی خوب نمیشه 

نه عزیزم من تا عکس رنگی هم دادم اصلا هیچ گونه مشکلی نداشتم حتی دکتر گفت فوق العاده ذخیره تخمدان بالا داری

عزیزم همه اینا کنار هم مهمه نرمال باشن یعنی هم تعداد هم حرکت  حرکتشون هم زیاد پایین نبود ولی خو ...

وقتی همه چی عالیه اما نمیشه پس خدا نمیخاد حتما یه حکمتی هست 

وقتی همه چی عالیه اما نمیشه پس خدا نمیخاد حتما یه حکمتی هست 

نه عزیزم من اعتقادی به این چیزا ندارم که حکمت نیست و اینا ولی خدا اگه همه چیز نرمال باشه همه چیز رو اوکی می‌کنه نباشه نمبکنه

مورفولوژی و تحرکش چنده ؟

عزیزم خوندم تاپیک هات رو تو خودت کیست داری همسران با دارو از دو رسیده به هفده تازه بذار یه راهنمایی بهت بکنم برو پیش دکتر و اول هرجوری هست عکس رنگی رو بده تا هم رحمت پاک بشه هم کیستت ریزه دفع میشه بعدم برو دارو های خیلی قوی زیر نظر دکتر برای شوهرت بگیر و خودتم ویتامین دی و فولیک اسید آهن کلسیم به طور مداوم مصرف بکن و اصلا دارو از عطاری و اینا نگیر فقط از دکتر اصلا سر از خود مصرف نکن بعدم موقع تخمک گذاری هر دوازده ساعت اقدام کن بعدم انشالله نتیجه میگیری اگر نگرفتی فوری برو برای آی یو آی اصلا عقب ننداز من خودم الان همه چیز خودم عالیه عالی فقط شوهرم یکم تحرکش پایین اونم از حد نرمال هشتاد پایینتر هم تعداد هم شکل همه چیز خوبه ولی نمیشه این مشکلارو سر سری نگیر دنبال داروهای الکی هم نباش

2373