2737
2734
عنوان

تحصیل و کار یا بچه دار شدن؟

528 بازدید | 45 پست

سلام خانوما من 22سالم بود که ازدواج کردم الان 28 سالمه و خودم تا الان نخواستم و بچه نیوردم

اگر بخوام درسم رو ادامه بدم تا 32 سالگی نمیتونم فکر بچه بکنم 

اگرم ادامه ندم احتمالا دیگه بعدشم نمیتونم درس بخونم و کار کنم 

شما بودین چکار میکردین؟ 

دختر خالم بچه آورد الان کلی از موقعیت‌های کاریش رو از دست داد و عقب موند و بیکار شد من از این میترسم 

از طرفیم خیلی وقته ازدواج کردم اون زمانم موقعیتش اصلا نبود

من ۲۶سالمه تا حداقل ده سال دیگه بچه نمیخوام دیر نیست نترس 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من چند ماه تاخیر کردم تو اقدام بعد هر چی اقدام میکردم نمیشد اینقد حرص خوردم. ولی بعضیا با وجود مدت زیاد جلوگیری خیلی راحت باردار میشن

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 
2738
چند ساله ازدواج کردی؟ 

۱۸عقد کردم و ۱۹عروسی الان هفت ساله

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
البته که کار و تحصیل برای بچه دار شدن همیشه وقت داری ضمن اینکه فقط یه انتخابه و میتونی هرگز هم انج ...

چقد خوب میگن نی نی سایتی ها

من جای دیگه پرسیدم داخل یک پلت‌فورم داخلی گروهی بود، همه میگفتن وقت برای درس همیشه هست، اما من دیدم موقعیت های کاری زود میپرن

چرا تو این 6سال کاری نکردی . 

یا بچه میکردی یا می‌رفتی دنبال ادامه تحصیلات 

بلاخره تا حدی هم میشه جلوگیری کرد . بعداً تو بچه دار شدن به مشکل بر میخوری

قبل از تصمیمات با دکتر زنان صحبت کن.

فکر اینم بکن عزیزم که اگر زیادی دیر بخوای اقدام به بارداری بکنی اختلاف سنیت با بچه ت چقدر بالا میره

دیگه خود دانی🤗

چه گویم که خود ناگفته بهتر میداند💜✨️‌‌‌                                 ‌ یا اباالفضل العباس🤍
2706