2737
2734
عنوان

تحصیل و کار یا بچه دار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 45 پست
فکر اینم بکن عزیزم که اگر زیادی دیر بخوای اقدام به بارداری بکنی اختلاف سنیت با بچه ت چقدر بالا میره ...

به تنها موردی که فکر نمی‌کنم همینه، خودم با مادرم 35 سال اختلاف داریم و رابطمون خوبه

برا بچه خیلی وقت هست 

اول تحصیل و کار 

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۳۳ اولی رو آوردم.برای دومی به چالش خودم شدید، چند تا بارداری ناموفق داشتم که سن بالا(الان ۳۹) توش ...

چرا؟ملاکت چند بچه داشتنه؟خوب شما ملاکتهات رو باید زودتر میشناختی و فقط به بچه فکر میکردی

2731

من آزمون استخدامی رو قبول شدم مصاحبه ش رو هم رفتم ولی اولویت برام بچه مه. نمی‌خوام برا گزینشش برم دیگه. البته من یه شغل آزادی هم دارم اما شغلم به درد نمیخوره فقط برام زحمت و خرج به بار آورد 

به چه علت؟  من خودم بخاطر اینکه خودم و شوهرم از لحاظ تحصیلی و کاری به جایی برسیم، شوهرمم آخه ه ...

من می‌خوام مهاجرت کنم من همسرم حسابدار و موقعیت شغلی خیلی خوبی داره و خونه و ماشین هم داریم خودمم هم دارم برای زبان آیلتس میخونم و ارشد دارم اما خوب فعلا به اون چیزهایی که می‌خوام نرسیدم 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2740
چرا؟ملاکت چند بچه داشتنه؟خوب شما ملاکتهات رو باید زودتر میشناختی و فقط به بچه فکر میکردی

من از اول ۲ تا میخواستم، قصدمم بود بلافاصله برای دومی اقدام کنم.

گفتم چند تا بارداری ناموفقم داشتم دیگه.

حرفم اینه، اگر کسی واقعا بچه میخواد، همیشه فرصت آوردنش نداره. بالاخره بدن آدمی تا یه سنی این امکان داره.

تازه بدن و فیزیلوژیک کنار، اعصاب آدمم تا یه مدتی برای این کار توان داره، دقیقا همونجوری که تو هر سنی نمیشه درس خوند و شاغل شد

من خودم درس خوندم سر کار هم رفتم و بعد از ۱۰ سال با اولین اقدام بچه دار شدم ، ولی دقیقا بعد از بچه دار شدن خونه نشین شدم و همه زندگیم شده بچه داری و منتظرم به سنی برسه که بتونم بزارمش مهد دوباره برم سر کار 

عزیزم برای بچه دار شدن اصلا دیر نیست ، فعلا درس بخون و کار کن و تفریح برو 😉

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
من از اول ۲ تا میخواستم، قصدمم بود بلافاصله برای دومی اقدام کنم. گفتم چند تا بارداری ناموفقم داشتم ...

موافقم صد در صد

اینو به خیلیا گفتم 

متاسفانه گوش نکردن و بعدا بهش رسیدن

چند سالگی بچه آوردی؟  بچت چند سالشه؟ اگر دوست داری شغلتم بگو

شما متاسفانه زمان درس و کارو بچه رو سوزوندی

الان بین اینا بچه حیاتی تره

حاملگی یه شانسه یه جورمعجزه اس

ممکنه راحت بشی ممکنه هم نه

2706