2733
2734

حواست باشه ادرستو به هرکسی ندی‌.خونه ت پاتوق بقیه نشه و به کسی کلید ندی.برای در ترجیحا حفاظ بذار و همیشه قفلش کن‌.

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
ترس برم داشته چون قراره قطع رابطه کنم باهمه

اگه تو خونه پیدرت اعصابت راحته پیشنهاد میکنم تنها نشی چون ادم ک تنهاباشه انگیزش خیلی کم میشه حداقل قط رابطه نکن چن سالتونه

خـــــ❤ـــــدارو چــــــه دیــــدی رفیــــق شـــاید شد❤ اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش... ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سختی ای نداره. منم دوران دانشگاه خونه مجردی داشتم. فقط این قسمتش سخته که هروز باید برای خودت غذا بپز ...

وای منکه در طول روز دو وعده بیشتر نمی خورم فکر کنم بعدش کلا یه وعده بشه

میشه بپرسم کسی حمایتت میکنه از نظر مالی؟؟؟

چجور‌پول جورکردی 

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن

اگه وقتت تنگ باشه آشپزی سخت ترین کاره به نظر من

کلا اگه شرایطشو داری که جدا نشی نشو

دلتنگی پوست آدمو میکنه

البته خوبیای خودشم داره

ولی در کل من اگه شرایطشو داشتم برمیگشتم پیش خانوادم

من یه معلمی داشتم تو دوره دبیرستان ایشون تنها زندگی میکرد خانواده اش یه شهرستان دیگه بودن.

میگفت دوستی هم نداره بع جز یه دوست مجازی و میگفت همه چیز تغییر میکنه

فقط سکوت مطلق 

حتی خودش باید آشپزی میکرد که جالب بود

و میگفت وقتی یه وسیله تو خونت خراب بشه و بخای تعمیر کار بیاری خیلی سخت میشه

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
یعنی تو خونه ای که بودی یه آدم دیگه ای نبوده؟منظورم تنهایی از نظر پارنتر داشتن نبود

بیشتر اوقات تنها بودم خونمون

حتی بخصوص تابستونا مامان وخواهرم اصفهان خونه مادر بزرگم بودن

بابامم صبح که میرفت سرکار ساعت ۱۰ ۱۱ شب میومد

2706