2752
2734
عنوان

عادیه دلم واسه چن سال پیش تنگه

289 بازدید | 17 پست

دلم میخواد چهار پنج سالی برم عقب اونقدر این مدت سختی کشیدم با اینکه الان حالم خوبه ولی حالم یجوریه مثل اون دختر قبل سختیا نیستم دلم میخواد برگردم به اون دوران همش فکر همش با خودم میگم چیشد چرا اینطور شد

همش آهنگایی ک اون دوران گوش میکردم عکسای اون دوران و نگاه میکنم چیشد اصلا!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دلم میخواد برم ماه پیش

😔😔😭😭خواهرمو سیر بغل کنم

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟
2731

من حتی قبلا حسرت دیروز رو هم میخوردم ولی الان نه..) 

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آنام هستم،دختری با آرزوهای بزرگ و کوچیک که مطمئنم یه روز بهش میرسم🌱🌻🦋 تیکر تولدمهه 💗
من اون موقع اصلا نبودم کلا ۲۲ سالمه ولی این چند سال اونقدر سختی کشیدم ک دیگه نمیکشم

آخی...

کاش من الا ۲۲ سالم بود چه راه هایی نمیرفتم چه اشتباهاتی جبران میکردم....

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
شکست عشقی خوردی؟ جیو از دست دادی که ناراختی

من این سالها روزی نبوده ک گریه نکنم 

با اینکه خاستگارای خیلی خوبی داشتم ولی دلم میخواست شوهرمو خودم پیدا کنم و ازدواج کنم بعد دو هفته از خاستگاری بدلایلی عقد کردیم و متوجه یسری چیزا شدم و بعد یک ماه طلاق گرفتم چون باکره بودم همه میترسیدن اون روانی بلایی سرم بیاره و حتی تنها نمیتونستم برم بیرون 

تن به ازدواج دادم با پسری ک بچه طلاق بود و بشدت مامانی هر وقت دعوامون میشد قهر میکرد میرفت تموم اون مدت با وجود دوسال ازدواج کلا چهار ماه زندگی کردم و طلاق گرفتم بالاخره با بدبختی

2706