2733
2734
عنوان

متفرقه

101 بازدید | 12 پست

سلام خانوما لطفا قضاوتم نکنین حالم خیلی بده یه پسر دوماهه دارم یر یکسری مساعل حالم بد بود مادرم گذاشته رفته باباو خواهرم یک جور دعوایین شوهرم نیست شبوروز  سرکاره منم دست تنهاعم بچه یکسرع گریه میکنه منم جوش تنهاییمو بزنم جوش بچه جوش مادرم جوش خونواده نگرانیه زندگیه مستعجری و بی پولی اعصابم خیلیییی خرابه زود جوشم دادوبیدادمیکنم دیشب پسرم‌گریه میکردتنهابودم سرش داد زدم و محکم توکمرش زدم هرککککااااارمیکردم ساکت نمیشد دست خودم نبود حالا ک ب دیشبم فکمیکنم خودمو لعنت میکنم میترسم خیلی میترسم بچه لکنت بگیره یا از ترس زبونم لال بشه زبونش بندبیاد چندشبی بود باخودش بازی میکرد ی کلمات نامفهومی میگفت اما از صبح درگیرم باهاش حرف میزنم انکار ن انگار 😞😞 حالم خیلی بده برا عصبانیتم برا بچه توروخدا یچیزی بگین ک اروم شم ... بچم لکنت نگرفته باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
چی بگم باید اول خودتو درمان کنی گلم سخته اینجوری هم واسه بچت هم اطرافیانت خداکمکت کنه

حالم خیلی بده..جوش و تیکه و طعنه های خانواده شوهر ک اون سر شهرن ولی یکسرهههههه دخالتاشون حرف میزنن ب خاله هام اینا یکسره رو عصابم راه میرن مادرم سرپیری گذاشته رفته حالم خوب نیست اصن هیج دلخوشی ای ندارم مث چی فقط پشیمونم ک نمیتونم خودمو کنترل کنم رو سربچه خالی نکنم

نمیتونم فکرامو کنترل کنم همش فکرمیکنم ب فلان حرف فلان موقع ب دردسرایی ک کشیدم ب بی توجهی ک بهم داشتن ب بی احترامی های ک بهم شد فکرمو نمیتونم پس بزنم حالم بده از فکرو خیالاتم

2738

سخته درکت میکنم ولی اون بچه گناهی نداره دیگه تکرار نکن کنترل کن خودتو،منم یبار سه ماهگی یدونه زدم الانم عذاب وجدانشو دارم هی بخودم فحش میدم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
سخته درکت میکنم ولی اون بچه گناهی نداره دیگه تکرار نکن کنترل کن خودتو،منم یبار سه ماهگی یدونه زدم ال ...

اره الان فقط میترسم ترسم ازاینه بچه چندشبی بود یه کلماتی نامفهوم میگف انکار باخودش حرف میزد بازی میکرد بادستاش اما حالا هرررچی از صبه باهاش خرف میزنم هیچ صدایی ازخودش درنمیاره میخنده جیغای کوچیک ریز میزنه ولی باخودش بازی میکنه حرف نمیزنه میگم نکنه زبونش بندامده باشه خدایا

ن نگران نباش ولی حتما مشاوره برو افسردگی بعدزایمان گرفتی

دلم ب حال بچم‌میسوزع میگم از مادر شانس نیاورد خیلی بداخلاقم خیلی عصبیم نمیدونم باید چیکارکنم بتونم خودمو کنترل کنم بخدا الان طوریش نشده باشه زبونش بند نیامده باشه دیگه قول شرف میدم هیجوقت هیچی نگم خم ب ابرو نیارم