2733
2734
عنوان

امروز مهمونی داشتم داداشم بدون خانومش اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 125474 بازدید | 1174 پست

الان رفتم تاپیک های قبلتو خوندم استارتر 

چقد ازت بدم اومد .  مخصوصا اینکه تو یکی از تاپیکا کسایی که شرایط رو ندونسته به عروستون انگ حسادت زدن و شما که همه چیز رو میدونستی تاییدشون کردی !

ببخشید باید به مفت خوری شما حسادت کنه؟! یا به هوش و درایت و باتدبیر بودن خودت یا درامد شوهرت  که باهاش خونه خریدی؟!

خونه ای که زمینشو یکی داده ساختمانشو یکی دیگه که دیگه این حرفا رو نداره .

مهربان باشیم و به این فکر کنیم که هرکسی وسط نبرد خودش هست🌿
عروس وطیفه ای نداره که کار پدر مادر شمارو بکنه،وظیفه ی برادرتونه فقط از اون توقع داشته باشید در ضمن ...

اه چقدر چرت میگی شما پدر همسرش زمین داده پدر ایشون پول داده ساخته حالا ی زمین اینا میدن عروس بده پدرش بسازه ببین اینکارو میکنه یا فقط توقع از اینا داره، بعدم پدر ایشون زندس حق داره با پولش هر کاری دوست داره بکنه آدم زنده اختیار مالشو داره ،،بنظرم شما خیلی از طرف خانواده همسرت توقع داری 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دلم نمیخواد با خانواده شوهرم رفت و آمد کنم. همون سالی یه بار

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
حالاخوبه داداشت میاد...داداشم بیادخونم روزگارش سیاه بدبخت

امضات💙

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2731

جالبه زنداداشت خونه ی پدرشوهر مادرشوهرش میره ولی خونه ی شما نمیاد

خوب اگه کینه ای هم کرده باشه باید از پدرت کینه کرده باشه که ظاهرا با اونا مشکلی نداره

بیخیال حرفایی که تو دلم جامونده.....
شاید چون شما داغونی نمیذاره بیاد عزیزم. کسی چه میدونه😄

انشالله سرت بیادتابه همین قشنگی بخندی به حالت..

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚
2740

اسی خودت خوب میدونی دلیل ناراحتی زن برادرت چیه  ولی خودتو زدی به بی خبری و مظلوم بازی     اینجا هم تاپیک‌زدی تا تایید بشی؟

کاملا واضح هست دلخوری زن برادرت برای چیه  حالا یا حق میدی یا نمیدی  دیگه تاپیک‌نمیخواد

هرکسی فقط یک سوم اموالشو میتونه اختیارشو داشته باشه ،مابقی اموال برای وارثه و خدا تعیین کرده نه پدرش ...

این چیزایی که شما میگی برای وصیت کردنه نه موقع زنده بودن تا وقتی زنده ای تمام اموالت رو میتونی به هرکس بخوای بدی اصلا وقف کن ولی وصیت واسه اموالت بعد از مرگ درسته فقط به یک سومش حق داری

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
اخه گناه من چیه . خونه به اسم منه نه شوهرم

به شما باشه یا نه حرف اینه که بچه بچه هست دختر و پسر نداره باید به صورت مساوی عمل بشه خود شما هم اگه مستاجر بودی پدر شوهرت برای دخترش خونه میساخت مطمئن باش دلخور میشدی

پسر بره کار کنه خونه درست کنه پسسسسسر پسسسسسسر میکنن  به دردی بخوره  نعره اسبی میشه دیگه پ ...

ببخشید چرا اینقد تبعیض قائل میشید خوب پسرم بچشونه چه ربطی داره چون پسر مدام باید حمالی کنه اگه پدر به دو تاشون وظیفه داره نه اینکه چون پسر چون مرد باید خودش کار کنه

2706