2733
2734
عنوان

امروز مهمونی داشتم داداشم بدون خانومش اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 125433 بازدید | 1174 پست
درسته يا بايد پشتشون كلن نايسته،يا مساوي،ولي عزيزم من چون خودم اين شرايط رو درك كردم ميگم عروس خيلي ...

نظرشمامحترمه

امابازقلبا وعقلامیگم هردو مساوی باشه

گاهادخترنیاز بیشتر داره اماچون دختره اهمیت نمیدن چون ازدواج کرده

دیدم 

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده
سلام عزیزم  خدا سلامتی بده بهتون من قوزک پام قرمز شده ، پوستش ملتهب شده، پارسال خارش داشت ولی ...

سلام عزیزم شرمنده اینترنت نداشتم 

منم بعد استفاده از داروهام دستم هنوز یکم قرمزه و با رنگ دستم کلا فرق داره 

علائم خارش شدید خشکی پوست درحدی که کشیدگی پوستم احساس میکردم 

دستم به مواد شوینده و موادغذایی میخورد شروع میکرد به سوختن و خارش

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی خوب بشی برا اگزمات چی میزنی دختر منم داره پماد میزنه خیلی نگرانشم

ممنونم عزیزم ان شاالله دختر شماهم خوب بشه

یه داروی دست ساز دکترم بهم داده 

کرم مرطوب کننده ۲۴ساعته پریم (ضد چروک و شاداب کننده پوست خشک و معمولی) روش هم نوشته کمک برای درمان اگزما 

و کرم olivex 

صابون هم مارک مدیپین رنگ طلاییش

کلا دکتر به من گفت دستت همیشه باید مرطوب نگه داری

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
الهی خوب بشی برا اگزمات چی میزنی دختر منم داره پماد میزنه خیلی نگرانشم

از وقتی اینارو استفاده میکنم خیلی خیلی بهتر شدم 

اما دکتر گفت اگزما درمان قطعی نداره باید مراقب باشید رعایت کنید 

2728