2752
2734
عنوان

امروز مهمونی داشتم داداشم بدون خانومش اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 125484 بازدید | 1174 پست
پدرم نمیخواد برسه مال خودشه صلاحش داره میگه اینجور راضی ترن

بهرحال بعد بین شماوبرادرت اختلاف ودشمنی میشه.

دیگه خود دانید

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده
بچه داری ؟ 

نه😔😔😔همسرم راضی. نمیشه میگ ممکن ب فرزندمون انتقال پیدا کنه، 😔

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی تو دلیم میفرستی ؟              تخصص عالی در زمینه گذشتن از موقیت ها ی مختلف زندگی و گفتن جمله واااای خدایا من چرا اینقد خر بودم               وامروز به تاریخ ۱۶/آذر/۱۴۰۲ بی بی چک من مثبت شد و نی نی ناخواسته اومد تو دل من.مامانم من خیلی خوشحالم ولی بابا زیاد راضی نیست و اخم تخم کرده ولی من از همون ثانیه عاشقت شدم.بخاطر بیماریم استرس مریض شدنتو دارم ولی تورو سپردم به حضرت زهرا و از خدا میخام زیر بیرق ائمه نگه دارت باشه عزیزکم.خدایا شکرت..خب خب انگار بابا فندقو قبول کرده بلاخره🫡😂و داره کم کم باورش میشه پدر شده...امروز ینی ۸ بهمن من فهمیدم فندق یه دختر چادر زریه🥺🥹و من همونجا روی عکس سیاه سفید مانیتور گل سرا و دامن چین چینشو تصور کردم و از ذوق مردم براش ولی طبق پیش بینیم بابای دختری اصلااا خوشحال نشد و یک روز کاااامل رفت توی قیافه..میدونم عاشقش میشه حتی بیتشر از من و مادر خودش ولی خب.‌‌..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست داره مال خودشه فکر نکنم دیگه صلاح مالشو نداشته باشه ما از عروس توقع نداریم اونم نباید توقع ارث ...

هرکسی فقط یک سوم اموالشو میتونه اختیارشو داشته باشه ،مابقی اموال برای وارثه و خدا تعیین کرده نه پدرشما....پدرشماهم فقط اجازه داره برای یک سوم اموال خودش تصمیم بگیره نه کلش،بازم صلاح خودتونو خودتون میدونی فقط اون دنیا باید پاسخگو باشید،شما که معلومه از خداته دیگه ارث برادرتو بالا میکشی با دمت گردو میشکونی براچی ناراحت باشی😉

مطمان باش اگر خدا آرزویی رو میندازه تو دلت،قدرت رسیدنت بهش رو میده💚💪
2731
من داداش ندارم  خونواده شوهرم هرجا کم اوردیم کمک کردن  خونواده منم همینطور برای این ک سخ ...

اما وقتی پسرشون مشکل مالی داره و قسط وقرض و مستاجر اما کمکی نمیکنن ولی به دخترشون ماهیانه پول میدن و مدام دوروبر دامادن که ناراحت نشه یعنی اینکه نمیخوان دخترشون دیپورت بشه. خونواده شوهرم رسما دومادشون ریده به هیکل خودشونو دخترشون ها اما پدرشوهرم با ۷۵سال سنش همش به دستمالکشی همون داماده. این باج نیست چیه.

مرسی عزیزم. ۹۰ متریه

بحث داغ شد تبریک نگفتم

مبارک باشه بخوشی توش زندگی کنید.

ازپدرتم بخاه واسه خریدخونه به برادرت کمک کنه.

یابازنش حرف بزن حلشه هرجورکه راضیه

نزارکش پیداکنه رفت وآمدنکردن.

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده
هرکسی فقط یک سوم اموالشو میتونه اختیارشو داشته باشه ،مابقی اموال برای وارثه و خدا تعیین کرده نه پدرش ...

یک سوم اموال برای وصیت و بعد مرگه .‌‌‌... ولی هر کس در زمان حیاتش اختیار تمام اموالش رو داره 

تو همانی که می شود چای را کنارت بدون قند شیرین نوشید
دوست داره مال خودشه فکر نکنم دیگه صلاح مالشو نداشته باشه ما از عروس توقع نداریم اونم نباید توقع ارث ...

دقیقا مادرشوهرم همین حرفو زد هه مسخره اس مال خودمونه اختیارشو داریم منم گفتم منم اختیار پاهامو دارم دیگه پا توی خونتون نمیزارم منم تنها عروسشونم و خدا میدونه بدی بهشون نکردم مگه اینکه بدی دیدم ....به هر حال فراموش کردم و دوباره رفت و آمد کردم به خاطر خدا و احترامی که ازمون خواسته برای پدرمادر...اما خدا خودش جواب مظلومیت شوهرمو داره ازشون میگیره با برادر سومش انقدر که اذیتشون میکنه و ازشون پول میکنه

2706