2733
2734
عنوان

امروز مهمونی داشتم داداشم بدون خانومش اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 125484 بازدید | 1174 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهتره که فرق نزارن چه پسر چه دختر. به دختر جهیزیه و سیسمونی میدن با پسرشون هم کمک کنن خونه بخره یا م ...

من مخالف جهیزیه هستم و هم سیسمونی 

کاش این رسوم عهد قجری برچیده بشه 

مردم راحت زندگی کنن 

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور
2731
چون بار مالی خانواده رو دوش مرد هست نه زن....برای همین پدر پسر به کمک پسرش میاد....در اصل کمک به پسر ...

پسر بره کار کنه خونه درست کنه پسسسسسر پسسسسسسر میکنن  به دردی بخوره  نعره اسبی میشه دیگه پدر باید واسش خرج کنه!؟

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو

چی شانسی داشته شوهرت

زمین پدرش داده

خونروپدر زن ساخته

لابدجهیزیه خوبم داده

داماد نقشش،چی بوده؟

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده
اونوقت پدرمادر افتادن عروس خودش دور بگیره ولی دختر باید دور پدرمادرش بگیره جه حرفا میزنین حتما پدرش ...

دلتو صاف کن و خونه رو هم قبول نکن یه عمر ناله و نفرین به جون خودت و بچه هات ننداز

عروستون حسود نیست به هر دلیلی  ازت دلخوره رفع کدورت کنین 

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘
2706